Podróż z 2048 roku
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Journey of 2048 to zagadka dla Androida, w której wszystko, co się dzieje, jest w jakiś sposób oparte na mechanice gry 2048, ale z pewnymi niuansami i warunkami, o których opowiem.

Przygotowaliśmy grę w BP Game Studio, na konto której jest sporo zagadek, w tym klasyczna wersja gry 2048, kilka wariacji na temat tetris, trzy w rzędzie i wiele więcej, więc jeśli chcesz, możesz wybierać spośród wielu ... powrót do naszej nowości, która zdobywa popularność.


Rozgrywka w grze to kwadrat o wielkości kwadratu 4 × 4, znany wszystkim, co może wydawać się dość skromne, ale złożoność gry jest "swobodna", więc nie będziesz musiał narzekać. Znaczenie tego, co się dzieje, nie ma nic wspólnego z liczbami, ale zasada jest zachowana - będziemy musieli zjednoczyć różne żywe organizmy, aby uzyskać nowe, bardziej rozwinięte. Niestety, w tym skojarzeniu nie ma logiki, ponieważ od kotów otrzymuje się strusie, od strusi krowich i tak dalej. Mały rozmiar pola gry może zostać całkowicie skompensowany trzema rodzajami bonusów, które są dostępne w grze, a mianowicie: anulowanie kursu, oczyszczenie pola i magicznej różdżki, które wszyscy wykonują i dlatego jest to zrozumiałe, ale nie jest tak łatwo je zdobyć. Niektóre bonusy są przyznawane za codzienne wizyty w grze, niektóre można kupić za punkty gier otrzymane podczas przejścia, a niektóre można po prostu kupić za prawdziwe pieniądze. Dodatkowo gra otrzymała trójwymiarowy projekt i całkiem ładną grafikę, dzięki czemu w pełni spełnia wszystkie współczesne standardy.


Funkcje:

  • Doskonała grafika
  • Prosta obsługa i przejrzysta mechanika
  • Kilka różnych lokalizacji
  • Duża liczba zwierząt, które należy stworzyć

Wady gry:

  • Całkiem sporo reklam, czasem nawet za dużo
  • Są zakupy, ale możesz się bez nich obejść

Konkluzja: Journey of 2048 to dobra gra logiczna, która sprawi, że twój mózg będzie pracował trochę, nie pozbawiając cię jednak i miłego wizualnego komponentu z ekscytującą rozgrywką.


Reklama

Pobierz Podróż z 2048 roku 1.3.1 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
More game, more fun!
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (17)
Data umieszczenia 2018-06-15 18:41
rozmiar 29.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/16 07:39
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |