Runaway Toad
4.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Runaway Toad to gra zręcznościowa dla androida, w którym zagrasz dla żaby, która jest w rzeczywistości księciem, ale on zdecydował, że uciążliwy związek z księżniczką nie jest dla niego i uciekł, szukając czegoś nowego i być może bardziej pociągającego dla niego , a pomożesz mu w tym!

Przygotowaliśmy grę w studiu Shini Co., które obecnie ma tylko dwie gry i ciężko powiedzieć, że stały się popularne, ale możliwe, że jest to tymczasowe i może na zawsze, ale jakoś z najlepszymi z dwóch gier, dzisiaj po prostu wprowadzasz;)


Nawiasem mówiąc, interesujący układ, działający tytuł gry - Grumpy Frog 2, to tylko pierwsza część, której nie mogliśmy znaleźć, jeśli wiesz, gdzie ona jest - napisz w komentarzach!

Wracając do rozgrywki, natychmiast stoi (i będzie musiał) zwrócić uwagę na początkowy wygaszacz ekranu, który jest raczej krótki, ale bardzo interesujący. Pokazuje wiele żab w inkubatorach, które są zdecydowanie smutne, potem pojawia się ciemna sylwetka księżniczki, wyrywa naszego bohatera i próbuje pocałować, ale w tym momencie ucieka. Oczywiście, wie, co się tam dzieje i wolał pozostać żabą, zamiast rzekomej transformacji w przystojnego księcia, a może nie jest taki przystojny?

W każdym razie będziemy musieli istnieć w roli żaby, która musi przeskakiwać przeszkody, łapać owady i unikać wrogów, ponieważ ucieka potencjalny książę, wszyscy szukają, co oznacza, że ​​będziemy musieli ukrywać się i szukać naszego losu!


Funkcje:

  • Poziomy są generowane losowo, będzie to interesujące
  • Całkiem prosta kontrola, możesz obsłużyć jeden palec
  • Kilka trybów gry - spokojny i dynamiczny
  • Setki zadań, które czekają na Ciebie
  • Sekrety i inne ciekawe żetony
  • Piękna grafika i ilustracje
  • Bagno ... to uspokaja ...
  • Brak reklam i skąd to się bierze w tych częściach?

Wady gry:

  • Pełna wersja płatna i będzie kosztować 3 dolary

Wynik: gra Runaway Toad jest całkiem dobrą implementacją, pięknym obrazem i innymi typowymi żetonami, ale co z płatną wersją jest niejakie wątpliwe, jednak pobierz grę i zobacz za darmo.


Reklama

Pobierz Runaway Toad 1.2.8 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Fixed major bug in Blimp
informacje ogólne
wersja 1.2.8 (800)
Data umieszczenia 2019-01-26 07:23
rozmiar 69.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Shini Co. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/07 09:54
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |