Call of Battle: D-Day Wars
0 (0)

Call of Battle: D-Day Wars

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Call of Battle: D-Day Wars to strategia dla twojego androida, której działania rozpoczną się trochę przed i podczas II Wojny Światowej, a ty sam możesz wybrać naród i miejsce bitwy, tym samym dając sobie szansę na udział w najbardziej kultowym bitwy tej epoki.

Przygotował grę w studiu xiaojiao zhang, z powodu której jest to pierwszy projekt i pierwsza strategia, ale mimo to okazało się, że wszystkie są całkiem dobre i bardzo odpowiednie, więc gra powinna Cię lubić! By the way, przez pierwsze dwa tygodnie była w stanie zebrać nieco ponad 10 tysięcy pobrań, co jest bardzo przeciętnym wynikiem, ale należy wziąć pod uwagę, że nie otrzymała potężnej kampanii reklamowej ...


Deweloperzy w takich sytuacjach zawsze wiedzą, jak ustawić otoczenie, ale w rzeczywistości otrzymasz najbardziej popularną (ale dobrą) strategię mobilną, w której ładne dziewczyny w mundurze dadzą zadania lub wskazówki, gdzie cała armia dostaje się do jednej klatki i tak dalej. Tak, twórcy ciężko pracowali nad tym obrazem, pracowali dobrze nad modelami, ciekawostkami i wieloma innymi rzeczami, ale ta i wiele innych podobnych gier nie ma zasięgu, po prostu nie możesz tego poczuć, bez względu na to, jak programiści nie próbowali.

Z drugiej strony, ponieważ tutaj karta jest nadal podzielona na komórki, o których mówiłem, twórcy zdecydowali, że 2,5 miliona kafli jest dostępnych do działania, a gracze z około 100 milionów (może iOS, może komputer , może być przeglądarką?), to trzeba walczyć o każdy cal, może wtedy tak, nie będzie skali, tutaj tylko gry nie są na iOS, PC, w przeglądarce .... W tej chwili tylko android i trochę ponad 10 tysięcy pobrań .. .


Funkcje:

  • Doskonała grafika i dbałość o szczegóły
  • Wszystkie działania odbywają się w czasie rzeczywistym
  • Mnóstwo sprzętu z czasów II wojny światowej
  • Zbuduj swoją bazę i wybierz indywidualne taktyki
  • W grze nie ma reklam!

Wady gry:

  • Zakupy tam są, pomogą szybciej się rozwijać i dominować, zwłaszcza jeśli jest ich wiele, jak w każdej innej grze ...

Konkluzja: Call of Battle: D-Day Wars to całkiem fajna wizualna i klimatyczna gra, która nie próbuje przełamać zwykłych wzorców lub zrobić krok naprzód, ale nie przeszkadza ci czerpać z tego przyjemności, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że możesz go pobrać za darmo!


Reklama

Pobierz Call of Battle: D-Day Wars 1.0 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Greeting commanders, welcome to the Call of Battle!
Call of Battle is a real WW2 game which enables you to hire real generals in history. Try to occupy and expand your territory with allies and battle with enemy forces, and conquer the world with legendary troops!
Please contact us if you meet any problems when playing, and hope you will enjoy!
informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2018-06-23 16:26
rozmiar 95.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/03 09:22
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |