Bezczynna apokalipsa
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

The Idle Apocalypse jest pikselowym klawiszem dla twojego androida, w którym zagrasz na czele kultu ... Wiesz, ci faceci w dziwnych ubraniach i kapturach, które przynoszą ofiary, czerpią krew i robią inne dziwne rzeczy, próbując przywołać innego demona lub innego przyjazna esencja. Chcesz spróbować?

Przygotowano grę w studio Iron Horse Games LLC, na konto której jest już sporo pilotów, z których każdy nie zyskuje dużo, ale konsekwentnie ponad 100 tysięcy pobrań. Wynik może nie być najlepszy, ale nadal nie najgorszy!


Jak już zrozumiałeś, mamy do czynienia z dość ponurymi rzeczami, ale jestem pewien, że niewielu ludzi będzie zawstydzonych. Deweloperzy dali dość krótką, ale bardzo pojemną definicję swojej gry - jest to gra o zarządzaniu zasobami, strategią i złem ... I wszystkie powyższe będą tutaj. Zasoby - muszą być stale wydobywane, to nie tylko zbuduje twoją wieżę, ale także stworzy potwory i zaangażuje się w badania. Strategia - jest również obecna, ponieważ potwory muszą walczyć z tymi, którzy znajdują się poza wieżą, aby nie odpoczywać. Zło - a co bez tego? Czy uważasz, że musisz zbudować wieżę? I aby, kiedy stanie się tak wysokie, jak to możliwe, można nazwać najpotężniejszego demona, który przyniesie ze sobą apokalipsę, która po raz kolejny niszczy całą ludzkość, czyż nie jest to motywacja?


Funkcje:

  • Zbierz zasoby i spróbuj zbudować wszystkie 40 pięter swojej wieży
  • Odkryj nowe technologie
  • Twórz generatory, aby twoje oddziały działały szybciej
  • Dwa tuziny różnych potworów, które ci pomogą
  • Trenuj i popraw je
  • Proste zarządzanie? Tak, jak w przypadku każdego innego pilota.

Wady gry:

  • Clicker bez reklam? Niemożliwe!
  • Clicker bez zakupów? Również mało prawdopodobne ...
  • I wszystko, co się dzieje, jest szybko denerwujące.

Rezultat: gra bezczynna Idle Apocalypse to pewny siebie i dobrze zaprojektowany pilot zatrudniający jak wszyscy inni, napinający się jak wszyscy inni, ale w odróżnieniu od wszystkich innych oferuje ci naprawdę mroczne rzeczy ... myślisz, że to ci odpowiada?


Reklama

Pobierz Bezczynna apokalipsa 1.69 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
+ Added the Xmas Store. This will run from the 12th-26th December. It requires that you’ve apocalypsed at least twice to start. This event includes 9 seasonal skins (including the new “Gingerbread Man” skin) and the permanent “Gift” theme as prizes.
+ The Doomsday Device final requirement has been changed to require 1,500 Dark Energy Tokens, 1,500 Combat Tokens, 1,000 Soul Tokens and 500 Apocalypse Tokens.
+ Gramps’ Soul Token trade has had its cost increased from 5 to 7 Nether Crystals.
informacje ogólne
wersja 1.69 (230)
Data umieszczenia 2020-12-30 00:57
rozmiar 29.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/13 07:14
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |