Gotowy Driver One
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Ready Driver One to wyścig dla androida, który okazał się dość dziwny, tak interesujący, więc przejrzymy wszystkie fajne żetony i powiemy, co możemy tu wygrzebać.

Przygotowano grę w studio Disobey Parrot i jest to ich pierwsza gra dla Androida, więc jest zbyt wcześnie, by sądzić, ale początek jest w każdym razie całkiem dobry i obiecujący. Jeśli chodzi o popularność, jest tu również problem, jeszcze nie jest, ale przy całkowitym braku kampanii reklamowej może nie będzie?


Zaczyna się od faktu, że gra przede wszystkim dużo pożycza, od tytułu i kończąc na rozgrywce. Nazwa gry, jak wielu już się domyślać, kojarzy się z filmem "Pierwszy gracz, którego należy się przygotować", ale tylko działania nie rozwiną się w przyszłości, bez antyutopii i innych żetonów, które były w filmie, w końcu, o co chodzi - jest nieznany.

Następnie spotkamy wizualną reprezentację twórców stycznych do tego, jak widzą grę, a następnie ponownie próbujemy uderzyć w "retro", ponieważ grafika w grze, choć dość nowoczesna, ale nadal wygląda "z góry", jak w GTA 2, to całkiem fajne. Jednak ekran będzie miał przyciski kontrolne, które wyglądają potwornie, na początku ciężko jest zrozumieć, co to jest, ale mimo wszystko są po prostu ... z jakiegoś powodu.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, w tej chwili oferuje tylko jeden tryb pościgu, prawdopodobnie będą dwa kolejne, ale nie pojawią się aż do następnej aktualizacji.

Przy okazji, w pogoni za jakimś kłopotem, ponieważ policja za twoje aresztowanie musisz po prostu być blisko przez jakiś czas, podczas gdy oni nie będą cię wcisnąć i przestać, więc ocal, czego chcesz ...


Funkcje:

  • Bez reguł, co najważniejsze - uciec od pościgu
  • Ładna grafika z nutą stylu retro
  • Ponad cztery tuziny samochodów
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • W żadnym przypadku nie ma zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Jak wyglądają kontrole - zbrodnia
  • Proces przechwytywania jest zbyt nudny

Najważniejsze: Ready Driver One to wyścig, który okazał się dość interesujący, ale są problemy z implementacją, o których już pisaliśmy. Ponieważ gra zostanie zaktualizowana - mamy nadzieję, że problemy zostaną naprawione lub przynajmniej spróbujemy.


Reklama

Pobierz Gotowy Driver One 1.5.1 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Correction
informacje ogólne
wersja 1.5.1 (6)
Data umieszczenia 2018-07-23 17:55
rozmiar 23.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/24 08:54
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |