My Home - Design Dreams
4 (5)

My Home - Design Dreams

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra My Home - Design Dreams jest nazywana symulatorem, co generalnie jest absolutnie poprawne, przynajmniej dlatego, że inna definicja nie pasuje tutaj. Nie byłaby to jednak wcale gra, gdyby nie wstawienie formatu "trzy w rzędzie", co pozwala uzyskać walutę gry, która z kolei będzie zawierała twoje fantazje na temat projektu wymarzonego domu;)

Przygotowaliśmy grę w Zentertain studio, która, jak się okazało, znana jest setkom milionów użytkowników dzięki swoim aplikacjom do przetwarzania zdjęć i wideo, na przykład aplikacja do edycji zdjęć ze skromnym tytułem Photo Editor zebrał absolutnie nie skromną liczbę 100 milionów pobrań, jak masz na myśli?


Jeśli twoje aplikacje nastawiają ludzi na kreatywność, dlaczego nie stworzyć gry z takim samym naciskiem? W jakiś sposób twórcy pomyśleli o tworzeniu My Home - Design Dreams. Istnieje wiele podobnych gier, ale większość z nich jest postrzegana jako gra, natychmiast sytuacja jest znacznie bliższa prawdziwej pracy projektanta, co uzasadnia wejście w gatunek symulatorów. Niemniej jednak, jeśli masz nieograniczone możliwości od samego początku - byłoby nudno, więc znowu musisz zbierać rzędy identycznych obrazów w formacie "trzy w rzędzie", zdobywając element wnętrza nowego mieszkania. Nawiasem mówiąc, wygląd tego wzoru jest bardzo realistyczny i istnieje wrażenie, że naprawdę wykonano go w profesjonalnym programie do projektowania i warto zauważyć, że jest to pełnoprawne 3D, które jest tak blisko rzeczywistości, jak to tylko możliwe, czasem nawet wygląda jak fotografia! Cała reszta jest zrozumiała, obejmuje mózg i twoją wyobraźnię, będzie bardzo interesująca i, miejmy nadzieję, piękna;)


Funkcje:

  • Rozgrywka jest bardzo prosta i intuicyjna, nie jesteś ograniczony
  • Setki poziomów i przynajmniej kilka rozwiązań konstrukcyjnych
  • Gra ma wiele jasnych postaci
  • Kilka dowolnie wybranych domów
  • Pokaż swoje talenty, może tu znajdziesz swoje powołanie?

Wady gry:

  • Reklama i kupowanie nieznacznie psują wrażenie, ale gdzie teraz są?

Rezultat: My Home - Design Dreams to ciekawy projekt, który jednak jest postrzegany dość dwojako: z jednej strony czujesz, że jesteś w interesującym i łatwym do nauczenia się programie projektowania, az drugiej strony musisz zmierzyć się z reklamą, postaciami z kreskówek i potrzebą zarabiać, nawet jeśli jest to gra, ale wciąż waluta ... trudno jest powiedzieć, ile osób doceni ten format, ale gdy gra stale zyskuje popularność, zobaczmy, co z tego wyniknie.


Reklama

Pobierz My Home - Design Dreams 1.0.346 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 1.0.346 (121)
Data umieszczenia 2021-01-09 19:12
rozmiar 126.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.95★ 79%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/19 09:45
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |