League of Stickman OL
0 (0)

League of Stickman OL

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Game League of Stickman OL to platformówka z elementami akcji, następnie musisz walczyć z różnymi wrogami w roli nie mniej zróżnicowanych postaci, co tutaj okazało się sporą ilością i każdy ma swoje własne żetony i funkcje.

Przygotowaliśmy grę w studiu DreamSky, które już dość gęsto zaludniało dobre projekty, wśród których można znaleźć inne dość popularne platformy, na przykład Zombie Avengers (ponad 500 000 pobrań), rodzaj gałęzi naszej historii o nazwie League of Stickman Free-Arena PVP, które zebrały ponad 10 milionów pobrań, a tak naprawdę dały podstawy do nowości, a jeśli bardziej interesują Cię platformówki z historią autora, to również Lost Journey jest odpowiednia. Ale wracając do naszej gry i zobaczymy, co tym razem zrobili ciekawie.


Liga Sprawiedliwości, liga wybitnych dżentelmenów, o tym możesz pomyśleć po przeczytaniu nazwy gry, jednak jedyne, co możesz zrobić, to walczyć z złymi facetami, potworami, mutantami i innymi stworzeniami, których różnorodność twórców fantasy nie oszczędzała. W grze jest trochę fabuły, ponieważ wciąż jest ona podzielona na krótkie poziomy, a twórcy postanowili jakoś połączyć je. Istnieje kilka trybów gry i jeśli jest to uczciwe, jest tu sporo do odkrycia, co jest dość ważne. Z tego, że zdezorientowani - z jakiegoś powodu w procesie przechodzenia poziomów nie ma muzyki, ale jest to w menu głównym ... pewnego rodzaju dyskryminacja, a jednak dość dziwna decyzja, aby podkreślić wszystko, co dzieje się na boisku tak, jakby do drugiego planu, w końcu , niektóre elementy lokalizacji mogą zamknąć widoczność ... nietypowe, ale dlaczego?


Funkcje:

  • Typowy dla rozgrywki na platformie i łatwego zarządzania
  • Przyjemna grafika
  • Wielu bohaterów i wiele ciekawych funkcji
  • Bez reklam, co za rzadkość dzisiaj
  • Potężni szefowie
  • Możesz dołączyć do znajomych

Wady gry:

  • Muzyka w tym procesie jest bardzo słaba
  • Są zakupy

Podsumowując: na pewno łatwo znajdziesz grę podobną do League of Stickman OL i będzie więcej rozpoznawalnych bohaterów, ale jeśli nie jesteś jednym z tych, którzy podążają za tłumem i kochani przez miliony postaci, nie wywołuj współczucia - sprawdź to, są też bardzo !!


Reklama

Pobierz League of Stickman OL 1.1.12 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 1.1.12 (1112)
Data umieszczenia 2018-09-06 15:48
rozmiar 95.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje DreamSky na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/20 07:05
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |