Spirit Run 2 - Temple Zombie
2.7 (4)

Spirit Run 2 - Temple Zombie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Game Spirit Run 2 - Temple Zombie to zagadka dla Androida, w którym, zgodnie z gatunkowymi klasykami, musisz kontrolować postać, która biegnie niebezpieczną trasą wypełnioną wszelkiego rodzaju pułapkami, przeszkodami i podobnymi funkcjami. A jeśli weźmiemy pod uwagę, że druga część jest przed nami, to bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, że wszystko się zaczęło.

Przygotowaliśmy grę w studiu RetroStyle Games UA, która nie tylko nieznacznie zmieniła nazwę, dodając prefiks "UA", ale najwyraźniej też udało się zmienić i większość pracowników, ponieważ z jakiegoś powodu gra nie stała się lepsza niż pierwsza część, która została zaprezentowana na naszej stronie od dłuższego czasu - pod koniec 2014 r. ... Od tego czasu pierwsza część zebrała ponad 10 milionów pobrań i stała się szalenie popularna, jednak wszyscy wiemy, jak daleko posunęła się ta technologia od 4 lat, ale w tym przypadku wyraźnie uniknęli.


Najważniejszą rzeczą, która się nie zmieniła jest nadal felga, która zachowała swoją interesującą cechę - twoja postać będzie mogła zmienić się w zwierzę, powiedzielibyśmy nawet potwora. W ostatniej części rolę tę pełnili Indianie, którzy zmienili się w totemiczne zwierzęta, aw tym przypadku zamieniacie się w potwory, jednocześnie są one pierwotnie, ale w mniej niebezpiecznym formacie. Cała reszta w przeważającej części się nie zmieniła, tylko fani pierwszej części od razu zauważą grafikę, która nie jest wcale lepsza, pogorszyło się, animacja również minęła pozycję, a następnie to, co się działo, ale fizyka, która w ostatniej części, to zostało wyśledzone, a teraz pogrążyło się w zapomnieniu ... Jak wam takie cztery lata ewolucji? Osobiście jesteśmy trochę niezadowoleni, ponieważ dzięki takim wskaźnikom gra zdecydowanie nie będzie w stanie powtórzyć niesamowitych rezultatów ostatniej części.


Funkcje:

  • 19 postaci, każda z unikalnymi umiejętnościami
  • Możliwości Twoich bohaterów można rozwijać i osiągać lepsze wyniki
  • Niekończąca się rozgrywka, jak w klasycznych gatunkach
  • Gra nie wymaga dostępu do Internetu

Wady gry:

  • Reklama i zakupy - wspólna sprawa dla współczesnego gracza.
  • Grafika, animacja i fizyka wyraźnie odmówiły ewolucji.

Rezultat: niestety gra Spirit Run 2 - Temple Zombie była tylko kontynuacją ideologiczną swojego poprzednika, ale nie więcej, ze względu na technologię zastosowaną w grze, twórcy wyraźnie cofnęli się o kilka kroków.


Reklama

Pobierz Spirit Run 2 - Temple Zombie 0.34 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
SR2 is Back!
Better performance, and more Spirit than Ever!
informacje ogólne
wersja 0.34 (19)
Data umieszczenia 2020-03-22 14:26
rozmiar 101.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.68★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/27 07:05
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |