Dungeon Adventure - Roguelike RPG
0 (0)

Dungeon Adventure - Roguelike RPG

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Dungeon Adventure - Roguelike RPG to gra fabularna, której nazwa mówi sama za siebie, odsłaniając wszystkie karty, jednak fantasy jest nadal przydatne, ponieważ ta gra jest wykonywana w stylu klasycznym, który zakłada, że ​​będziesz musiał wciągnąć w głowę większość wydarzeń, i, oczywiście, będzie musiał zmierzyć się z okrucieństwem tego świata, nie tylko w tytule jest zwrotem Roguelike RPG ...

Przygotowaliśmy grę w studiu Ro Games, z czego wynikają trzy inne gry wykonane w podobnym stylu, ale przede wszystkim uwagę przyciągnęła fakt, że ta gra jest prezentowana w trzech wersjach! Pierwszy jest najprostszy, bezpłatny, ale z reklamą i zakupami, a jak rozumiemy, nie jest kompletny. Druga opcja jest jak aktualna, pełna, ale bez reklam i zakupów, ale nasz jest złotym środkiem. Jest reklama i są zakupy, ale jest to pełna wersja gry, którą można pobrać za darmo!


Rozgrywka w grze okazała się boleśnie klasyczna i nie wymaga specjalnej animacji, w rzeczywistości mamy grę krok po kroku, a pole gry jest podzielone na sześciokątne obszary, nad którymi się poruszasz. Niektóre komórki będą miały wrogów, niektóre bonusy, zasoby i inne przydatne treści. Wygląda bardzo skromnie, ale nie odwołuje wielu interesujących rzeczy, jak zresztą w większości klasycznych gier fabularnych.

Zaczyna się od wyboru jednej z postaci, z których każda ma swoje unikalne cechy i umiejętności, które można pompować w interesującym kierunku. Poziomy w lochu będą generowane losowo, a czeka cię tylko 100 pięter, a biorąc pod uwagę format Roguelike, wygląda to raczej nierealistycznie. Potwory również będą się bardzo różnić i to jest dobry powód, aby je poznać, niektóre będą w stanie wykończyć swojego bohatera niemal natychmiast. W przypadku śmierci bohatera, tracisz wszystko, postępujesz, poziomujesz i wyposażasz, ale dostajesz kamienie duszy, które można wykorzystać do pompowania umiejętności nowej postaci. Poza dużym wyborem sprzętu nikt też nie zapomniał o wielu przedmiotach, które możesz sam stworzyć, a to jest rodzaj rzemiosła. I wreszcie - artefakty, które dają nowe umiejętności i zwiększają siłę twojego bohatera, ale wyobraź sobie, jak bardzo będzie ci przykro, że go straciłeś?

Z wad tej gry warto wspomnieć tylko o reklamie i zakupach, o których już mówiliśmy i słabej grafice, której żaden piksel nie można nazwać też nowoczesnym ... utknął gdzieś pomiędzy i błaga tylko jedno słowo - skromny ...


Rezultat: Dungeon Adventure - Roguelike RPG jest znakomitym reprezentantem gatunku, szczególnie jeśli weźmiesz go do klasyki i oczywiście główną cechą gry jest śmierć postaci, która da ci wiele ciekawych wrażeń.


Reklama

Pobierz Dungeon Adventure - Roguelike RPG 1.0.5b dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Update 1.0.5b
• Fixed problem with Artifact weapon
• Inventory improvements
Update 1.0.5
• New heroes Dwarf Forgemaster and Valkyrie
• New items type Artifact Weapon
• New dungeons with new bosses
• Bug fixes
Update 1.0.4
• Two new heroes: Warlock and Battlemage
• Campaign System
• New enemies
• Two new artifacts
• Various small game changes and bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.5b (22)
Data umieszczenia 2020-04-21 04:03
rozmiar 50.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ro Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/06 07:34
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |