Pociąg do Gensan
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Train to Gensan to akcja dla Androida, która jest wykonywana zgodnie z klasycznymi zasadami gier arkadowych i platformówek, co jest dość typowe i popularne dzisiaj, a jednak w grze są pewne odniesienia do kina, które są pełne szacunku i opowiemy o nich.

Przygotowałem grę w studio TATAY i jak się okazało, to nie jest ich jedyny projekt! Na przykład na ich koncie jest gra Duterte Fighting Crime 2, która jest wykonywana w podobny sposób, ale udało się już zdobyć ponad milion pobrań, co jest całkiem fajne według współczesnych standardów. Istnieją inne arkady, nieco mniej popularne, ale w rezultacie programiści wiedzą, co robią, a wielu nawet to lubi!


Jeśli uważasz, że rozgrywka nie zaskoczy w zasadzie wielu ludzi, to pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, są odniesienia do różnych filmów, które zostały wydane w ciągu ostatnich kilku lat, a filmy są sławne! Prostym przykładem - na awatarem tej gry jest klaun Pennyviz z filmu "It", sama nazwa gry i wydarzenia, które tu rozgrywają, przypomną film "Train to Busan" i jesteśmy pewni, że to nie jest cała lista, jednak nie powiemy reszcie, Poszukaj opcji pisanek i powiedz w komentarzach, co możesz znaleźć.

Wydarzenia z tej samej gry będą również rozgrywać się w pociągu, to nie jest pociąg długodystansowy, ale jakiś rodzaj metra, ponieważ nawet pomimo wirusa, który infekował niektórych pasażerów, pociąg zatrzymuje się na stacjach i buduje nowe. Niemniej jednak, musisz zniszczyć zombie z różnych broni, które, nawiasem mówiąc, zabraknie amunicji i uratować tych, którzy jeszcze nie mieli czasu, aby się zarazić. Ogólnie rzecz biorąc, zawartość jest prawie taka, a rozgrywka jest uzależniająca, co zaskakujące!


Funkcje:

  • Zabawna grafika, łatwe zarządzanie
  • Nasycona rozgrywka
  • Morze pisanek, odniesienia i dowcipy
  • Zombie i inne potwory, które spotkają się na twojej drodze
  • Duży wybór broni

Wady gry:

  • Trochę reklam i skąpych zakupów nie przeszkodzi Ci, a twórcy spodvignut na nowe wyczyny!

Rezultat: gra Train to Gensan z pewnością nie jest arcydziełem w swoim gatunku, a gra oczywiście nie liczy się na laurach, ale w rzeczywistości projekt jest fajny i interesujący, a to już więcej niż wystarcza dzisiaj, nawet jeśli nie uważamy, że tu są zombie; )


Reklama

Pobierz Pociąg do Gensan 1.33.31b dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- Major bug fixes.
- Added 2 new characters.
- fix weapon alignment on characters.
- minor adjustment, bug fixes and game balance.
- Added Killer Clown zombie. Police zombie now has armor shield.
- Added In app purchase.
- You can now buy ticket for specific station.
- Enhanced gameplay.
informacje ogólne
wersja 1.33.31b (33)
Data umieszczenia 2018-09-10 19:36
rozmiar 39.94 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/11 09:33
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |