Symulacja samochodów HTR +
0 (0)

Symulacja samochodów HTR +

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Symulacja Samochodów wrzutowych HTR + jest wyścigiem androidów, który przede wszystkim wywoła nostalgię każdego, kto ma ponad 25 lat, ponieważ ludzie w tym wieku mogli spotkać się w swoich dziecięcych projektach, takich jak Rock n 'Roll Racing i tym podobne, ponieważ że to ta nowość je przypomina.

Przygotowano grę w studio QUByte Interactive, z powodu której nie jest to pierwsza gra, a nawet pierwszy wyścig, ponieważ nie są to pierwsze wydania gry, samochodów i całego świata, w których są jak zabawka. Niemniej jednak każdy z poprzednich projektów zgromadził ponad milion pobrań, co oznacza, że ​​jest okazja do uruchomienia kolejnego, które czeka na podobny sukces.


Rozgrywka jest klasyczna. To, co może wydawać się niezwykłe dla nowej generacji, będzie najwygodniejsze dla starego, ponieważ tutaj są wyścigi z widokiem trzeciej osoby, ale jako jeden z nowoczesnych układów - wygląd można zmienić, ale nadal wydaje nam się, że trzecia osoba odnosi największy sukces. W twoim polu widzenia jest cały tor, a nawet jego otoczenie, stwarza ono pełne wrażenie, że grasz w swoim pokoju, w odległym i oczywiście szczęśliwym dzieciństwie, ponieważ takie fajne zabawki były dalekie od wszystkich.

Istnieje wiele szlaków tutaj i każdy ma swoje osobliwości, ale fajne jest to, że możesz stworzyć własną, nowoczesną platformę mobilną, aby dodać edytora do gry, prostą i zrozumiałą dla tych z kilkoma podstawowymi szlakami. Ponadto ogromna ilość tuningu samochodów umożliwia stworzenie unikalnego pojazdu, który ostatecznie prowadzi do ponad 400 opcji, a to dużo, szczególnie w tym formacie!


Funkcje:

  • Klasyczna gra oparta na oszałamiających wzorach z lat 90
  • Trzy poziomy trudności
  • 18 opracowanych utworów i edytor, aby stworzyć własne
  • Statystyki globalnego przywództwa
  • Doskonała fizyka i doskonałe modelowanie
  • Ponad 400 konfiguracji samochodów

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, które można również przypisać współczesnym żetonom ...

Konkluzja: HTR + Slot Car Simulation to nie tylko ekscytacja i adrenalina, to nostalgia i jakość, z jaką została odtworzona, próbując przypomnieć nam o tym wyjątkowym doświadczeniu, które za 20 lat może pozostać w historii na zawsze.


Reklama

Pobierz Symulacja samochodów HTR + 1.0.0 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
HTR+ Slot Car Simulation v1.0.0
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (9)
Data umieszczenia 2018-09-14 16:57
rozmiar 16.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/15 07:50
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |