SIEGE: II wojna światowa
4.5 (8)

SIEGE: II wojna światowa

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

SIEGE: II wojna światowa to strategia dla androida, którego wydarzenia są związane z II wojną światową, co oznacza, że ​​sprzęt, żołnierze i sprzęt będą pochodzić z mniej więcej czasu, ale nie będziemy się o to spierać, o wiele ciekawiej jest patrzeć na wszystko inne.

Przygotowano grę w studiu Simutronics Corp, z powodu której jest to druga gra, pierwsza - arkada o rycerzu, była w stanie zebrać nieco ponad 500 tysięcy pobrań, tak więc twórcy postanowili zmienić profil i wydali strategię, która nie wygląda gorzej od konkurencji i ma wszelkie szanse na szersza publiczność.


Gdy zaczniesz grać w jednym z trybów, pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest pionowa orientacja, która wprawia w zakłopotanie wiele strategii, ponieważ jest niezwykła. Jednak wiele strategii działa w ten sposób, szczególnie od nowoczesnych. Tutaj zaskakująco pionowa orientacja zbliżyła się w najbardziej adekwatny sposób, ponieważ w ten sposób uzyskujesz maksymalną widoczność podczas bitwy. Wielu narzeka, że ​​teraz w strategiach walki są automatyczne, tutaj jest to całkiem wygodny sposób, żołnierze będą walczyć, a ty wykonasz naloty i uzupełnisz ich szeregi podczas bitwy i zależnie od sytuacji. Tryby gry tutaj są dwa - pierwszy z nich oznacza trening i walkę ze sztuczną inteligencją w trybie offline. Jeśli wierzysz w siebie i jesteś gotów stawić czoła prawdziwemu rywalowi - uruchom tryb wieloosobowy i walcz z innymi graczami z całego świata.


Funkcje:

  • Żołnierze tutaj są zaimplementowani w formie map, które muszą być zebrane i na podstawie ich kolekcji, aby zbudować pełnoprawne plany taktyczne
  • Doskonała grafika i animacja
  • W grze nie ma reklam, co jest zaskakujące
  • Prawie wszystkie mapy pochodzą z prawdziwych miejsc, w których rozegrały się bitwy
  • Codzienne zadania nie pozwolą ci się zrelaksować
  • Deweloperzy obiecują regularne aktualizacje

Wady gry:

  • Są zakupy, które nie zaskakują tym formatem.

Rezultat: strategia SIEGE: podobała nam się druga wojna światowa, naprawdę trzeba walczyć o każdy metr terytorium i dynamikę tego, co się dzieje, po prostu to lubisz. Ponadto warto zwrócić uwagę na to, że jest to darmowa gra bez reklam, co jest dziś rzadkością.


Reklama

Pobierz SIEGE: II wojna światowa 2.0.15 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
• Piggybank - open your boxes won from normal battles and earn points to fill your Piggybank. You can open it at any time and receive great rewards. But be careful - once it is full you will have 24 hours to open or it will disappear forever!
• Base bonus on cards - now you will be able to see the bonus from The base on each card in your deck which is eligible to receive it.
• Minor bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 2.0.15 (115101)
Data umieszczenia 2020-12-26 20:25
rozmiar 80.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.5★ 90%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/22 07:30
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |