Planet Bomber!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Planet Bomber! jest to automat zręcznościowy dla twojego androida, w którym musisz poradzić sobie z dość dziwną rzeczą - zbombardować planetę, ale oto jak, dlaczego i dlaczego - spróbujemy to rozgryźć, ale możesz pobrać grę za darmo i przygotować się do ustawienia rekordów;)

Przygotowaliśmy grę w studio VOODOO, które już wielokrotnie pojawiało się na naszej stronie internetowej, zachowując tę ​​tradycję, okresowo wypuszczając coś nowego, a nawet oryginalnego. Z poprzednich projektów warto zwrócić uwagę na grę Helix Jump, która jest aktywnie reklamowana, dzięki czemu liczba pobrań przekroczyła już 100 milionów! Ponadto istnieje projekt Hole.io w temacie zniszczenia, który sprawdziliśmy, który również okazał się dość popularny, zgromadził ponad 10 milionów, a na koniec, z podobnym rezultatem, jest projekt Dune !, który od dawna jest stabilny. Najprawdopodobniej nowość nie będzie w stanie konkurować z hitem, ale stabilny wysoki pasek szybko wygra, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że dosłownie w pierwszych dniach przekroczył próg 100 tysięcy pobrań.


Po części opowieści programiści nawet nie próbowali nas zaskakiwać, mówiąc tylko, że musimy podróżować przez galaktykę i niszczyć planety ... to wszystko! Na pytanie, jak to zrobić, nie trudno odpowiedzieć - pociski, ale dlaczego - wymyślić się, być może z nudów, czy może naprawdę jest w tym jakiś sens i globalne dobro. Wdrożenie okazało się dość proste, większość przestrzeni gry zostanie zajęta przez obracającą się planetę i trzeba nacisnąć przycisk startu rakiety, który będzie systematycznie niszczał.

Oczywiście istnieje wiele różnych pocisków, a Twoim zadaniem jest odblokowanie jak największej liczby gatunków, co przyspieszy proces i pomoże w bitwach z bossami. Między innymi istnieje wiele przydatnych bonusów, które również pomogą w tym raczej trudnym zawodzie.


Funkcje:

  • Ładna grafika i dobra animacja
  • Prosta kontrola i przejrzysta rozgrywka
  • Wiele rodzajów rakiet i planet

Wady gry:

  • Jest reklama, której pozbycie się można wyłączyć z Internetu
  • Są płatne subskrypcje, które pozwalają na pozbycie się reklam i odblokowanie wielu pocisków naraz.

Konkluzja: gra Planet Bomber! jest to typowy zabójca czasu, jakość i szczelność, w zasadzie dokładnie to, czego oczekujemy od tego projektu.


Reklama

Pobierz Planet Bomber! 5.4.3 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
fixing some bugs
improve IAP process
informacje ogólne
wersja 5.4.3 (5403)
Data umieszczenia 2020-11-29 17:10
rozmiar 37.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/25 09:54
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |