Dualshot Roguelike
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Dualshot Roguelike to akcja dla Androida, zbudowana na bazie strzelca z widokiem z góry i zasadami formatu roguelike, który, jak pamiętasz, zakłada śmierć twojej postaci, najczęściej bez możliwości zapisania czegokolwiek poza twoimi osobistymi doświadczeniami. W tym przypadku jest to główna cecha gry, która sugeruje, że jest bardzo ostrożny w tym szalonym świecie ...

Przygotowaliśmy grę w studio Mad Diamond i do tej pory to jej jedyny projekt, który pojawił się kilka dni temu i zyskuje coraz większą popularność.


Jeśli chodzi o rozgrywkę, wciąż są pytania, ale warto zauważyć, że gra właśnie się pojawiła i zalecamy czekanie na kolejne aktualizacje, które będą wprowadzane z głównymi edycjami biorąc pod uwagę pierwsze opinie, w tym sam format roguelike, co jest dość dziwne w tej chwili. Niemniej jednak podstawowa zasada gry jest bardzo jasna i powiemy ci o tym.

Na ten temat porozmawiamy o słynnych Kosmicznych Marines, którzy już są na emeryturze, ale nie zapomnieli, jak strzelać, co oznacza, że ​​będą poszukiwać zawodu według swojego upodobania, co stanie się zniszczeniem potworów na odległych planetach.

Mechanizm tego, co się dzieje, jest interesujący, ponieważ dostajesz tylko dwie kulki, ale po zrobieniu wszystkich lub każdego z nich można odebrać pojedynczo, jednak powoduje to, że zastanawiasz się, gdzie strzelasz i co będzie rykoszetem, który również ma wiele powiązań tutaj. Osobno warto zwrócić uwagę na wielu bohaterów, których można rozpoznać po klasycznych strzelankach i muzyce w stylu retrowave, co daje poczucie nostalgii. Wszystkie lokalizacje są generowane losowo, a liczba ich opcji jest nieograniczona, co również dodaje punkty do tej gry.


Funkcje:

  • Doskonałe połączenie gatunków, będzie interesujące
  • Wiele rzeczy, które powodują nostalgię
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • Szerokie możliwości pompowania broni i bohaterów
  • Rykoszet, odgrywa ważną rolę

Wady gry:

  • Nie wszystko jest nadal lakoniczne i kanoniczne, ale aktualizacje to naprawią
  • Jest reklama

Rezultat: gra Dualshot Roguelike to interesujący projekt z wielką przyszłością, zwłaszcza jeśli twórcy go nie porzucą, i obiecują go jak najdalej, i starają się dalej rozwijać.


Reklama

Pobierz Dualshot Roguelike 1.94 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
We tried to do it as soon as possible, but finished just now .. So, meet the new boss - Book Worm! I don't know what about you, but I think he is good! :)
informacje ogólne
wersja 1.94 (39)
Data umieszczenia 2019-05-23 15:39
rozmiar 54.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Mad Diamond na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/26 07:32
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |