Super Punchman - darmowa strzelanka z potworami 3D!
5 (4)

Super Punchman - darmowa strzelanka z potworami 3D!

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Super Punchman - darmowa strzelanka z potworami 3D! To jest strzelanka dla twojego androida, która otrzymała dość złożoną i bardzo dynamiczną rozgrywkę, która nie sprawi, że będziesz się nudzić, ale raczej sprawi, że wydasz wszystkie swoje nerwy;)

Przygotowaliśmy grę w Mugle Studio, na podstawie której jest to czwarta gra, ale pierwsza w formacie 3D, która wskazuje, że deweloperzy się rozwijają, a sądząc po popularności poprzednich projektów, żyją wyłącznie dla tego pomysłu, bo jak dotąd nie ma tam żadnej popularności i nie. Niemniej jednak ta gra ma szansę stać się jej pierwszym hitem ...


W grze nie ma fabuły, niestety jednak wiemy, że nasz bohater był na nieprzyjaznej planecie, a jego rodzina czeka na niego w domu, do którego naprawdę chce się dostać. Aby zrealizować ten plan, nie wolno pozwolić, aby potwory i kosmici niszczyli siebie i rozmieszczali latarnie ratunkowe, które pomogą nadać sygnał o niebezpieczeństwie i wskazać miejsce, z którego będziesz musiał odebrać.

Ale jeśli powiesz obiektywnie, ale rodzina i latarnie morskie nie są tym, o czym kiedykolwiek pomyślisz, będziesz musiał myśleć wyłącznie o przetrwaniu.

Jednak proces ten będzie bardzo, bardzo pracochłonny, ponieważ wszystko nie jest bardzo wygodne. Lokalizacja w grze jest prawie nieograniczona, jednocześnie widzisz tylko niewielką jej część, ze względu na widok trzeciej osoby, co oznacza, że ​​większość przeciwników, którzy są szybcy, znajdzie się w strefie widoczności w ostatniej sekundzie. Należy również zauważyć, że przeciwnicy mogą atakować absolutnie z każdej strony, co oznacza, że ​​będziesz musiał ciągle żyć w ruchu i kręcić, strzelając we wszystkich kierunkach.


Funkcje:

  • Nostalgia, ponieważ gra jest niezgrabna, inaczej nie powiesz
  • Rozległy zestaw wszelkiego rodzaju przeciwników
  • Wysoka dynamika, której podobna muzyka się zwiększa
  • Kilka rodzajów broni, w tym strome granaty
  • Wiele lokalizacji gier
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Grafika, która jest trochę nowoczesna, ale w dynamice słabego pokazywania się

Wynik: Super Punchman - Darmowa strzelanka 3D z potworami! Z pewnością nie jest to Hotline Miami, ale dynamika i poziom trudności są podobne, ale co z tym zrobić - zdecydujcie sami.


Reklama

Pobierz Super Punchman - darmowa strzelanka z potworami 3D! 1.4 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Welcome to the Super Punchman!
We have reduced the size of the game and reduced the amount of advertising! Enjoy the game!
informacje ogólne
wersja 1.4 (12)
Data umieszczenia 2018-11-15 16:34
rozmiar 50.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/27 09:35
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |