Angry Birds Dream Blast
3.8 (4)

Angry Birds Dream Blast

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Angry Birds Dream Blast to swobodna gra zręcznościowa dla twojego androida, która oczywiście została opracowana przez deweloperów Rovio, podobnie jak wszystkie inne gry z serii Angry Birds. Jak tylko dowiedzieliśmy się o nowym produkcie, natychmiast byliśmy zachwyceni, ponieważ czekaliśmy na coś nowego, ale patrząc w przyszłość, warto zauważyć, że tylko rozczarowanie wyszło, przynajmniej dla obecnej publiczności ptaków, jednak jest to rodzaj drzwi do nowej publiczności, a mianowicie: dzieci


Trudno powiedzieć, że klasyczne gry z linii Angry Birds nie są odpowiednie dla dzieci, ale mimo to mogą wydawać się dość nudne dla bardzo młodych użytkowników Androida. Rozumiem jednak, że programista jest sprawdzony i dlatego nie może zrobić czegoś strasznego.

Istota rozgrywki sprowadza się do gry z kulkami (lub bąbelkami), które będą wlewać się w jedno lub drugie wgłębienie. Niektóre z kul są ptakami, klikając na które dostaniesz eksplozję, która zniszczy niektóre z innych bąbelków. Ponieważ gra jest podzielona na poziomy, każda z nich ma proste i zrozumiałe zadanie - wysadzić określoną liczbę piłek o różnych kolorach, podczas gdy ograniczona liczba ruchów jest przypisana do każdego poziomu. Ogólnie rzecz biorąc, gra wygląda dobrze, są znane postacie z serii, ale w tym samym czasie wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć na ptaki, aby eksplodowały. Trudno nazwać ten proces fascynującym, szczerze mówiąc.


Cechy gry:

  • Bardzo łatwo jest grać, nawet ...
  • Dotknij ptaki, by wysadzić bąbelki.
  • Im więcej baniek zostanie połączonych, tym silniejsza będzie eksplozja.
  • Nie zapomnieli też o fizyce w grze, jest to całkiem do zaakceptowania
  • Duża liczba poziomów

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, podobnie jak w innych grach tego dewelopera, to całkiem sporo, ale wszystkie one nie wpływają na rozgrywkę.

Podsumowując: jest oczywiste, że Angry Birds Dream Blast to kolejna próba Rovio, aby rozwinąć swoją franczyzę tak daleko, jak to możliwe i jak najgłębiej, co jest ogólnie zrozumiałe, ale dla zwykłego fana ptaków ta gra stanie się bardziej jak czerwona szmata i nic więcej.


Reklama

Pobierz Angry Birds Dream Blast 1.27.0 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
WINTER WONDERLAND HOLIDAY ADVENTURE!
Curl up by the fire and journey with your favorite bird friends on a chilly holiday adventure!
COLLECT Dreamy Snowflakes to win presents and reveal hidden secrets!
PLAY everyday for exciting rewards!
BLAST your way through wild and wacky levels that Santa Piggie and his ugly elves have stuffed with challenging puzzles!
informacje ogólne
wersja 1.27.0 (18524)
Data umieszczenia 2020-12-26 19:20
rozmiar 97.04 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/04 07:19
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |