Zombie z policji Vs
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Police Vs Zombies to platformowa gra zręcznościowa dla twojego androida, w której będziesz rozbijać zombie. Gra otrzymała uproszczony projekt, który był pierwotnie zamierzony, ale opowiemy o jego dziwności nieco później.

Przygotowaliśmy grę w studiu TATAY, na konto którego nie jest to pierwszy projekt iz pewnością nie pierwszy o zombie. Na przykład stosunkowo niedawno mieli także grę Train to Gensan, której recenzja była na naszej stronie i warto zauważyć, że publiczność przyjęła ją dość ciepło, ponad 500 tysięcy pobrań i ich liczba rośnie! Jest bardzo prawdopodobne, że ta gra będzie miała podobny sukces.


W grze nie ma fabuły, ale istnieje niewielkie podobieństwo do wspomnianego projektu. W ostatniej grze można było zaobserwować różnych przedstawicieli z kategorii horrorów, był klaun z "It" i wielu innych, temat kina trwa, ale w nieco innym kontekście. Grafika w grze jest prosta, ale każda postać ma dołączoną do niej kinową głowę ... Oczywiście, nie było budżetu dla prawdziwych i znanych aktorów, więc znaleźli tych, którzy są trochę podobni. Na przykład główny bohater - łysy i brutalny policjant, trudno powiedzieć, kto jest podobny, najprawdopodobniej jest to rodzaj obrazu zespołu. Jednak jego kolega czy przyjaciel, to już jest maniak w okularach, który czasami może zmienić się w wielkiego zielonego potwora i biegać do przodu, burząc wszystko na swojej drodze ... domyślił się, kto to jest? Twoja postać używa tylko broni palnej, jest pistolet z nieskończoną amunicją i małą mocą oraz wiele innych opcji, które możesz znaleźć podczas wojny z zombie, jednak wszystkie inne bronie mają zasadę wyczerpania, więc nie ignoruj ​​znalezisk i spróbuj uratować amunicję.


Cechy gry:

  • Zabawna i lekko szalona rozgrywka
  • Prosta grafika, proste sterowanie
  • Bez spisku, tylko mięso!
  • Kolejne odniesienia do znanych filmów
  • Chroń stolicę Filipin i zostań bohaterem!

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, które nie przeszkadzają.

Konkluzja: gra Police Vs Zombies jest zwięzłą kontynuacją ostatniej części, mimo że nie mają fabuły. Możesz jednak uzyskać podobne wrażenia, pobierając grę za darmo.


Reklama

Pobierz Zombie z policji Vs 1.33.1.9v dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Adjust gameplay difficulty
new sounds and features
informacje ogólne
wersja 1.33.1.9v (21)
Data umieszczenia 2019-02-18 11:44
rozmiar 47.4 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje TATAY na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/10/21 07:32
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |