Bohaterowie Farm Heroes
0 (0)

Bohaterowie Farm Heroes

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Farm Heroes Champions jest zagadką dla twojego androida, który postanowił zostać kolejnym przedstawicielem najpopularniejszego i najbardziej popularnego typu - trzy z rzędu, a czego się spodziewałeś?

Przygotowali grę w studiu King, które nie po raz pierwszy wypuszcza grę w tym formacie, co więcej, istnieje ponad tuzin takich gier i, rzecz jasna, z łatwością zbierają dość dużą widownię przekraczającą 10 milionów pobrań, więc jest to logiczne że postanowili zrobić coś świeżego i dostać kolejne dziesięć milionów pobrań ... dlaczego nie?


Jak natychmiast wynika z nazwy, niektórzy bohaterowie będą dyskutowani, można nawet założyć, że twórcy zdecydowali się na typową grę fabularną, której demontaż odbywa się za pomocą najpotężniejszych kombinacji, ale szybko zrozumiesz, że tak nie jest. A więc, o jakich bohaterach mówimy - trudno powiedzieć, że nie ma fabuły i nie będzie natychmiastowego poziomu, natychmiast jasnych i soczystych warzyw / owoców, które trzeba połączyć, a niektóre żywe istoty w postaci psów, bobrów i innych, może oni i Czy są jacyś bohaterowie? W rzeczywistości nie jest to tak ważne, ponieważ w każdym razie wystarczy zebrać kombinacje, aby w przydzielonej liczbie ruchów można było zebrać wymaganą ilość owoców i warzyw, zgodnie z zadaniem, którego proces jest wyświetlany w górnej części ekranu. , na pudełkach, gdzie te same owoce i warzywa są wysyłane. Grafika jest ładna, animacja jest przyzwoita, ale nie zauważyliśmy nic nowego od słowa "absolutnie" w grze. Najprawdopodobniej przytłaczająca część widowni nie będzie poszukiwana, a więc nie będziemy.


Cechy gry:

  • Dobra "soczysta" grafika i przyzwoita animacja.
  • Duża liczba poziomów
  • Klasyczny, rozpoznawalny format
  • Może grać bez dostępu do Internetu
  • Jeśli masz dostęp do Internetu, możesz zsynchronizować proces na różnych urządzeniach
  • Wszystkie rodzaje statystyk i ocen najlepszych graczy
  • W tej chwili nie ma żadnych reklam, zakupów ani innej monetyzacji w grze ...

Wady gry:

  • Zasadniczo ich tam nie ma, w przypadku braku monetyzacji, ale oryginalnego nie można nazwać dokładnie.

Konkluzja: gra Farm Heroes Champions jest najbardziej typowym ze wszystkich możliwych przedstawicieli gatunku "trzy w rzędzie", jeśli wykluczymy tylko, że są tam warzywa i owoce, a nie kule i kryształy, w przeciwnym razie jest to przemijająca gra, która z pewnością zgromadzi dużą publiczność, mimo wszystko .


Reklama

Bohaterowie Farm Heroes dla Nokia 8

Wszystkie aplikacje King na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/08 08:02
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |