Red Siren: Space Defense
0 (0)

Red Siren: Space Defense

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Red Siren: Space Defense jest zadeklarowana jako akcja dla androida, ale jeśli zrozumiesz jej opis, twoje oczy dosłownie podbiegną. Jest jakaś spisek fabularny i kolejna próba pokazania świata po apokalipsie i inne niuanse, które najbardziej mogą zainteresować.

Przygotowaliśmy grę w studiu TOM Games, na której koncie jest już prawie tuzin gier, a pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest kilka projektów dotyczących Nyan Cat, z których jeden był na naszej stronie z pewnością, a popularność tam przekracza limit - ponad 10 milionów pobrań! Tak czy inaczej, ale ci programiści koncentrują się przede wszystkim na platformach, co oczywiście miało wpływ na tę grę.


Fabuła opowiada o roku 2138, jak zwykle ludzkość zdołała się wyróżnić i opracowała już wszystkie skamieliny, które były na naszej planecie, ale potem znienawidzone korporacje weszły do ​​gry, po stronie których, przy okazji, znajdziesz siebie, którzy znaleźli technologie i środki do kolonizacji sąsiednich planety, gdzie zaczęły wydobywać zasoby. Mimo to byli też gangsterzy, którzy w przypadku braku zdolności produkcyjnych postanowili po prostu obrabować korporacje, wybierając zasoby już wydobyte. W związku z tym powołano oddział Red Siren, powołany do walki z takimi atakami, chroniąc interesy korporacji. Jesteś rekrutem w tym składzie i musisz udowodnić, że walczysz z różnymi przeciwnikami. Brzmi to bardzo interesująco, wygląda tak samo, ale w rzeczywistości jest to rodzaj platformówki, prawie przewijającej się strzelanki, która może zdecydowanie zdenerwować wielu, ale jeśli przyjrzeć się bliżej, jest kilka interesujących niuansów.


Cechy gry:

  • Świetna grafika i wiele efektów.
  • Duży wybór samolotów i robotów
  • Fajne statki kosmiczne
  • Duży asortyment broni
  • Dobry głos
  • Możliwość pompowania i rozwoju

Wady gry:

  • Reklama i zakupy to typowy format monetyzacji.

Konkluzja: gra Red Siren: Space Defense byłaby bardziej odpowiednia do roli otwartego świata w RPG, ale na razie jest to tylko gra platformowa dla twojego Androida, aczkolwiek dynamiczna, piękna i ogólnie uzależniająca.


Reklama

Pobierz Red Siren: Space Defense 1.3.0 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- 10 new stages
- 2 new turrets
informacje ogólne
wersja 1.3.0 (32)
Data umieszczenia 2019-01-25 13:39
rozmiar 27.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje isTom Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/09 09:49
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |