Zbiorniki dużo!
0 (0)

Zbiorniki dużo!

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Zbiorniki dużo! Jest to akcja dla twojego androida, która polega na bitwach online w technice bardzo podobnej do czołgów, w każdym razie dokładnie tak powinno być, szczególnie na początku twojego rozwoju.

Przygotowaliśmy grę w znanym studio wielu BoomBit Games, których projekty często pojawiały się na naszej stronie w ciągu ostatniego roku. Wśród popularnych, a nawet dobrze znanych można zauważyć puzzle fizyczne Zbuduj most! oraz Bridge Construction Simulator, z których każdy z łatwością uzyskał ponad 10 milionów pobrań, co jest bardzo solidnym wynikiem.


Dwa ważne punkty można bezpiecznie zauważyć z głównych żetonów gry, pierwszy z nich będzie musiał grać wyłącznie w rankingu i wyłącznie online w formacie trzy do trzech, więc za każdym razem w drużynie będą dwie osoby, może twoi przyjaciele, może przypadkowi towarzysze. Drugą kwestią jest to, że czołgi będą musiały być montowane samemu, co oznacza, że ​​będzie wiele wyjątkowych projektów, a poza tym zawsze znajdzie się coś, co będzie pasowało zarówno do stylu gry, jak i siły ognia, bez której nie można w ogóle nic zrobić. . Dziesiątki szczegółów i różne możliwości poprawy z pewnością ucieszą każdego, kto kocha projektantów i możliwość podejścia do kwestii wojskowej z naukowego punktu widzenia. Oczywiście, wybór czołgu nie kończy się na szczegółach czołgu, wtedy trzeba będzie wybrać broń, z której jest cały arsenał, w rzeczywistości, na każdy gust, i znowu, lepiej jest wybrać broń do swojego stylu gry.


Cechy gry:

  • Walka drużynowa na klasycznej zasadzie desmatch
  • Zbieraj zasoby, które na pewno się przydadzą.
  • Istnieje tryb, w którym każdy mówi sam za siebie, bez wsparcia
  • Ostatnio tryb futbolu na czołgach ... dziwne, ale zabawne
  • Różne taktyki, wybierz własną, niepowtarzalną

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, bez których takie projekty nie mogą
  • Drobne błędy, które są najprawdopodobniej związane z indywidualnymi życzeniami graczy, ale jak wiesz, proszę, nie wszyscy będą pracować ...

Konkluzja: gra Tanks bardzo dużo! Jest to dość udany projekt online, który już zdołał zdobyć dobrą publiczność, z których niektóre nawet udało się ochłodzić do gry, ale zawsze istnieje szansa, że ​​kolejna aktualizacja będzie wdychać nowe siły w grze, w każdym razie zalecamy spróbować.


Reklama

Zbiorniki dużo! dla Nokia 8

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/12 10:25
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |