BRIX! Zablokuj podmuch
0 (0)

BRIX! Zablokuj podmuch

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

BRIX! Block Blast to gra logiczna dla Androida, która jest tworzona zgodnie z zasadą "trzy w rzędzie" i klasycznym Tetrisem, który okazał się dość ciekawym stopem, który wszyscy fani gatunku powinni zdecydowanie polubić.

Przygotowano grę w studiu Genera Games, z czego wynika wiele innych ciekawych projektów, w tym Cover Fire z ponad 10 milionami pobrań, Zombie Hunter z tym samym wynikiem, Soccer Star 2019 Top Ligi i Soccer Star 2019 World Cup Legenda: Droga do Rosji ! które również pozostają w tyle za wieloma innymi, choć mniej popularnymi projektami, które, nawiasem mówiąc, udało się dostrzec na naszej stronie. Deweloperzy mają nie tylko ogromną widownię, ale również gry mogą to robić, co udowodnił po raz kolejny.


Przestrzeń gry jest bardzo podobna do Tetris, ale sama gra jest podzielona na poziomy i na początku każdego z was natychmiast otrzymacie już zmontowane bloki, które są dość wysokie do krawędzi. Twoje zadanie dla przydzielonej liczby ruchów, z których każdy wymaga umieszczenia dodatkowych bloków, aby istniejąca blokada mogła zostać zgrupowana, podczas gdy musisz wziąć pod uwagę, że bloki jednego koloru są usuwane z ilością trzech lub więcej, a jeśli zdołasz usunąć więcej niż trzy, będziesz otrzymywać bonusy, które pomogą w zestawie punktów. Częścią punktów jest opcja ukończenia z jedną, dwiema lub trzema gwiazdkami, klasyczny format i skala wyświetlana po wypełnieniu zostaną wyświetlone w lewym górnym rogu. Grafika i animacja są w najlepszym wydaniu, nie tylko dzieci będą lubić soczyste kolory, które zresztą nie będą tak łatwe do grania, będą musiały myśleć przyzwoicie.


Cechy gry:

  • Wspaniałe połączenie kilku gatunków, klasycznych i nowoczesnych
  • Piękna grafika i animacja, wszystkie soczyste i jasne
  • Duża liczba poziomów i różne bonusy
  • Prosta obsługa
  • W miarę postępów napotkasz ciekawe budynki.
  • Deweloperzy obiecują regularne dodawanie poziomów.
  • W grze nie ma reklam, co jest miłe

Wady gry:

  • Zakupy są i mogą znacznie ułatwić życie, ale jeśli chcesz, możesz się bez nich obejść.

Konkluzja: gra BRIX! Block Blast to nie tylko wspaniała łamigłówka, ale także doskonały przedstawiciel rosnącego gatunku "trzech z rzędu", który od dawna przekracza klasyczne ramy.


Reklama

Pobierz BRIX! Zablokuj podmuch 1.68.4 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
We're heading underground with our latest episode under the streets of London.
- 15 new levels to play
- Lots of bug and stability fixes.

Happy BRIX-ing!
informacje ogólne
wersja 1.68.4 (16804)
Data umieszczenia 2021-01-09 19:23
rozmiar 84.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/25 08:40
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |