Flippy Race
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Flippy Race to prosta gra zręcznościowa dla Androida, w której możesz kontrolować rower wodny, który musi wyprzedzać rywali, zbierać złote monety i startować na skokach, w każdym razie nie będzie nudny.

Przygotowaliśmy grę w studiu Ketchapp, o czym już wspominaliśmy, a jeśli śledzisz wiadomości na naszej stronie internetowej, to już poznałeś ich projekty, i to w dużych ilościach, co nie jest zaskakujące, wydali je bardzo często, dosłownie kilka utworów tygodniowo, praktyczny przenośnik, a prawie każda gra była wyjątkowa i ciekawa w pewien sposób, ale oczywiście nie mogło to trwać wiecznie i teraz, teraz gry nie idą tak często, a ich oryginalność osiągnęła najbardziej przeciętny poziom.


Rozgrywki nie można nazwać hardcorowymi, ale nie można też nazwać prostymi. Powiemy Ci o wszystkich trudnościach i dziwactwach, które mogą pojawić się po drodze.

Esencja tego, co się dzieje - wyścig, ale nie najbardziej znany, ale na skuterach wodnych, łodziach i innych dość szybkich pojazdach poruszających się po wodzie, możesz oczywiście odblokować wiele z nich, wydając kilka złotych monet, które można gromadzić podczas wyścigów. Ponieważ jednak jest to przede wszystkim wyścig, równie ważne jest, aby najpierw dopłynąć do mety, a to nie będzie takie łatwe, szczególnie jeśli nie nauczysz się radzić sobie z skokami. Chodzi o to, że nie da się złamać krawędzi toru, tak, tracisz małą prędkość, ale to wszystko, ale jeśli skoczysz na szczyt skoku podczas skoku na trampolinę, to wszystko, wyścig jest stracony i musisz zacząć od nowa, coś w tym rodzaju.


Cechy gry:

  • Prosta, dyskretna rozgrywka
  • Ładna grafika, dobra fizyka i animacja.
  • Duży wybór statków i innych pojazdów
  • Monety, skoki i inne przeszkody
  • Wiele zadań i ducha rywalizacji

Wady gry:

  • Jest reklama i zakupy, ale nic szczególnego, typowa sytuacja

Konkluzja: Flippy Race to typowa gra zręcznościowa i jeszcze bardziej typowa dla studia Ketchapp, ale mimo to jest w stanie spełnić rolę dobrego zabójcy czasu, co oznacza wygląd i sprawdzenie.


Reklama

Pobierz Flippy Race 1.3 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 1.3 (6)
Data umieszczenia 2019-02-18 11:38
rozmiar 43.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/01 11:41
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |