Sniper Hell: King of dark - Survival
5 (4)

Sniper Hell: King of dark - Survival

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Sniper Hell: King of dark - Survival jest uważana za grę akcji dla Androida, ale w rzeczywistości jest to rasowy projekt fabularny, spacer po lochu i wszystkie rzeczy, z którymi ten gatunek zaczął się w zasadzie. Tak więc ktoś z pewnością powie, że pomysł jest stary i nudny, ale nie zgadzamy się, oddaje hołd temu, o czym stopniowo zapominamy, ale wciąż pozostaje w pamięci dzięki właśnie takim projektom.

Przygotowano grę w studio Icloudzone Shooter GAMES, której nazwa, jak również nazwa gry, nie są tak silne i odpowiednie do tego, co się dzieje, ponieważ nie jest strzelcem, nie chodzi o snajpera, to loch i rycerz z wielkim mieczem, ale mimo to nie pierwszy projekt deweloperów, ale wiele innych to tylko strzelcy i snajperzy, a najpopularniejszymi projektami w swoim portfolio, które zgromadziły ponad 10 milionów pobrań, są Death Moto 2: Zombile Killer - Top Fun Bike Game, Death Shooter 3D, Racing Air , więc jeśli jesteś zainteresowany - zwróć uwagę.


Jeśli mówimy o rozgrywce, warto zacząć od spisku, który opowiada o starożytnym zamku, w którym wszystkie demony i inne potwory zostały zapieczętowane wieleset lat temu, jednak był tam zły czarnoksiężnik, który zdjął tę pieczęć i oczywiście potrzebował bohatera uporządkuj sprawy. To wy będziecie zarządzać takim bohaterem, na którym dosłownie ma się nadzieję ludzkości. Przez resztę czasu gra jest bardzo, bardzo podobna do pierwszej części Diablo, co sprawia, że ​​pozostanie w niej tak emocjonalnie, pod warunkiem, że oryginał jest ci znany. Jednakże, jeśli ruch wokół zamku jest realizowany w mniej lub bardziej znanym formacie, to bitwy są zasadniczo różne. Ponieważ każda walka z potworem odbywa się wyłącznie jeden na jeden i jest wyświetlana w oddzielnej animowanej scenie, co brzmi całkiem fajnie, ale w rzeczywistości wszystko jest dość nudne, niestety ...


Cechy gry:

  • Duży wybór umiejętności bohatera do opracowania
  • Duża liczba potworów i innych wrogów
  • Ciemne lochy, które powodują nostalgię
  • Doskonała optymalizacja pozwala grać na dowolnym urządzeniu.

Wady gry:

  • Orientacja pionowa wygląda dziwnie, ale bez niej nie można się obejść.
  • Reklamy i zakupy na ich miejscu, a zauważysz je dokładnie

Konkluzja: gra Sniper Hell: King of dark - Survival to typowy przypadek, gdy programiści próbowali zrobić coś dla nostalgii i zrobili to, to jest coś, co nie trafia do prawdziwego hitu.


Reklama

Sniper Hell: King of dark - Survival dla Nokia 8

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/09 08:38
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |