Agent A
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Agent A to poszukiwanie androida, które ma dość skomplikowaną strukturę i składa się z pięciu rozdziałów, a piąty nie został jeszcze wydany, ale obiecują go opublikować na początku 2019 r., Niezależnie od popularności projektu. W każdym razie, zobaczmy, co przygotowaliśmy tak interesujące rzeczy.

I wszystko zostało przygotowane w studiu Yak Co, na podstawie którego jest to pierwszy projekt, ale mieli dość energiczny start i do tego projektu udało im się zdobyć kilka nagród i pozytywnych recenzji. Na przykład gra przyjęła nominację do AGDA 2016: grę roku, ale tutaj, jak widać, nie została jeszcze uruchomiona na systemie Android, na którym pojawiło się wielu bardzo wartościowych konkurentów, jednak projekt jest wyraźnie znaczący i przynajmniej z tego powodu twórcy wypuścił go w dwóch wersjach, pierwszy to wersja próbna, możesz pobrać ją za darmo, ale pozostałe rozdziały otwierają się dopiero po zakupie, nawiasem mówiąc, w tej chwili pełna wersja gry, której link będzie pod artykułem, ma dobre rabaty i możesz ją kupić mniej niż za jednego dolara i ponad 100 tysięcy ludzie już to zrobiły, nawiasem mówiąc, dokładnie taka sama liczba graczy pobrało wersję próbną i tak dalej naciągane statystyki można bezpiecznie powiedzieć, że prawie każdy gracz kupił grę po przeczytaniu, wielki statystyk!


W przeciwieństwie do wielu współczesnych projektów, które szukają stylu z ubiegłych lat i wybierają czarujący i zanurzony w latach osiemdziesiątych neon, ta gra poszła dalej i została stworzona w stylu lat sześćdziesiątych, kiedy marka Jamesa Bonda zyskała szczególną popularność, która dała początek ogromnej liczbie dalszych opowieści o tajni agenci. Tak więc, w najlepszych tradycjach tego gatunku, otrzymasz tajne zadanie, które rozpocznie się od nadzoru obiektu i dalszego ujawnienia wszystkich planów, które muszą być nie tylko rozwiązane, ale także wykolejenia, szczególnie jeśli kogoś zagrażają.


Cechy gry:

  • Unikalny design w stylu lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku
  • Ponad dwadzieścia lokalizacji i ponad sto scen i tajemnic
  • Ponad tuzin osiągnięć dla najbardziej aktywnych graczy
  • Brak reklam w całości lub w wersji próbnej.

Wady gry:

  • Pełna wersja gry jest płatna, ale jak już zrozumieliśmy, warto.

Podsumowując: gra Agent A spodoba się wszystkim miłośnikom gatunku lat sześćdziesiątych i stylu, więc spróbuj i kup, oczywiście, jeśli lubisz grę. Jeśli jednak z jakiegoś powodu projekt wydaje Ci się nudny, to na naszej stronie jest wiele godnych analogów;)


Reklama

Pobierz Agent A 5.2.5 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Improved hint text.
informacje ogólne
wersja 5.2.5 (2249)
Data umieszczenia 2021-01-01 00:45
rozmiar 353.74 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Yak & Co na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/13 10:37
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |