Leć TO!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Leć TO! Jest to dyspozytor statku powietrznego dla systemu Android, w którym, podobnie jak w przypadku odpowiedników, będziecie musieli poradzić sobie z transportem pasażerów i zarządzaniem statkami powietrznymi lądującymi na lotniskach znajdujących się pod ich kontrolą.

Przygotowaliśmy grę w studiu Northplay, na którego konto jest to trzeci projekt, jednak pierwsze dwa też nie mogą się pochwalić popularnością, jedna z nich dotyczy supermarketu i najwyraźniej pojawiła się całkiem niedawno, ale druga - "Conduct THIS!" Pojawiła się wcześniej, a nawet udało się odwiedzić naszą stronę. Jego średnia popularność to nieco ponad 100 tysięcy pobrań, jednak nowość może być nieco bardziej popularna, wyłącznie ze względu na bardziej popularne tematy.


Rozgrywka, podobnie jak wszystkie podobne gry do tej pory, zakłada, że ​​przejmiesz rolę dyspozytora, który zajmie się samolotami, które przybywają i odlatują z podległych lotnisk. Jednak, w przeciwieństwie do większości pozostałych, nacisk kładzie się szczególnie na przewóz pasażerów, tak aby istniały co najmniej dwa lub więcej portów lotniczych. Z miejsca, w którym można latać, nietrudno zgadnąć, każde lotnisko ma swój własny kolor dachu, na przykład czerwony lub niebieski, podczas gdy pasażerowie również mają swój własny kolor, więc gdy niebiescy pasażerowie stoją na lotnisku z czerwonym dachem, nietrudno zgadnąć, że trzeba je zabrać do lotnisko z niebieskim dachem, gdzie czerwoni pasażerowie już czekają. Nie trzeba dodawać, że nie było innych samolotów, które mogłyby przeszkodzić w grze i trzeba było ich umiejętnie unikać, a co jest najbardziej zabawne, gra otrzymała bardzo ładną grafikę 3D i kilka innych żetonów, na które zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę.


Cechy gry:

  • Doskonała grafika 3D, która wyraźnie odróżnia grę od konkurencji
  • Rozgrywka i zarządzanie są bardzo jasne i oczywiste
  • Przewozić pasażerów między lotniskami
  • Za pieniądze możesz odblokować nowe samoloty
  • Wiele egzotycznych i pięknych miejsc
  • Ścieżka dźwiękowa została napisana specjalnie dla tej gry, co jest natychmiast zauważalne;)

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, nic specjalnego

Konkluzja: gra Fly THIS! To logiczny rozwój gatunku, który docenią nie tylko jego fani, ale także wszyscy ci, którzy zdecydowali się go poznać.


Reklama

Pobierz Leć TO! 1.7 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Hi pilots! We have a major update of the game ready for you. Not only does it bring new content to play, we’ve been refining the entire experience, from the beginning to the very end of the game. Here’s what’s new:

• A new, mysterious region to be unlocked.
• Two new airplanes to be unlocked.
• Lots of updates to the UI of the game.
• The intro and beginning of the game has been updated.
• New hidden level of difficulty to unlock!

Thanks for playing!
- The Northplay team
informacje ogólne
wersja 1.7 (17)
Data umieszczenia 2019-06-22 23:23
rozmiar 61.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Northplay na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/17 08:41
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |