Wil rycerz
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Wil Knight jest kliknięciem dla androida, w którym musisz wykonać pompowanie swojego rycerza, który jeździ konno i niszczy setki wrogów, którzy są na jego drodze. Zawód jest dość prosty, ale jednocześnie bardzo fascynujący, z którego słynie wielu pilotów.

Przygotowali grę w studiu 111%, której nazwa wielokrotnie migała na naszej stronie internetowej, co nie jest zaskakujące, wydają wiele gier i dość często wśród najpopularniejszych projektów BBTAN o 111% warto utrzymać prowadzenie, dzięki ponad 10 milionom pobrań, które całkiem dobry wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę dziwactwa innych projektów ...


Rozgrywka gry otrzymała dwuwymiarową orientację pionową, co może nie wydawać się najdogodniejszym rozwiązaniem, ale pozwala zachować wszystkie niezbędne informacje w widocznym obszarze, w każdym razie rozgrywka nie jest bardzo dynamiczna, więc to rozwiązanie jest bardzo akceptowalne. Istotą tego, co się dzieje, jest niszczenie wrogów i pompowanie twojej postaci, która pojawia się w miarę zdobywania doświadczenia, zbierania broni i niszczenia wrogów. W rzeczywistości, gra jest podzielona na wiele małych etapów, na których natkniesz się na pewną liczbę przeciwników, każdy z nich odbierze kilka żyć, ale z odpowiednim podejściem powinno wystarczyć, dopóki nie osiągniesz punktu kontrolnego, w którym możesz ulepszyć swoją broń i inne parametry twojego rycerza, aby ponownie poczuć się pewnym siebie. Jest wiele momentów, które można poprawić lub kupić tutaj, są one ujawniane stopniowo, gdy przechodzą i będą Cię interesować grą przez dłuższy czas, a dyskretna gra pomoże ci się zrelaksować i dobrze się bawić.


Cechy gry:

  • Zniszcz wrogów i zbieraj broń
  • Znajdź legendarne przedmioty, aby stać się najsilniejszym rycerzem w królestwie
  • Wiele poziomów i opcji pompowania
  • Specjalne umiejętności, które zniszczą najpotężniejszych wrogów
  • Tablice rekordów, wśród których chcesz być

Wady gry:

  • Niektóre reklamy i zakupy, które nie przeszkadzają, ale mogą pomóc w trudnej sytuacji

Konkluzja: gra Wil Knight to pozytywny projekt z ciekawą prezentacją i mnóstwem ciekawych żetonów, dzięki czemu zrozumiesz, że spędzisz sporo czasu.


Reklama

Pobierz Wil rycerz 1.7.2 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- Update App Reliability
informacje ogólne
wersja 1.7.2 (22)
Data umieszczenia 2019-12-25 01:05
rozmiar 52.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/18 08:04
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |