Droga bohatera
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Road of Hero to pilot zatrzaskowy dla twojego androida, który swoim przykładem pokazuje rozwój branży i gatunku w szczególności, ponieważ jeśli pamiętasz, jak wyglądały pierwsze kliknięcia i co się z nimi teraz stało - różnica jest ogromna, więc osobiście szanujemy takie gry i nadal zapoznają Cię z pracami wytwórni, które je produkują.

Przygotowaliśmy grę w studiu, którego nazwę trudno jest jeszcze raz przetłumaczyć, ale przybliżone tłumaczenie brzmi jak "Uniz Software", na podstawie którego jest to już drugi projekt, ale najwyraźniej oba ostatnio wydały oba, więc nie jest popularne może


Rozgrywka w grze była dość znana, w każdym razie często spotykaliśmy się z czymś podobnym w grach, nawiasem mówiąc, także odgrywanie ról, w których konieczne było zbieranie kombinacji kamieni szlachetnych w dolnej części i otrzymywanie premii za to, lub ustalenie, co działo się w górnej części ekran. Tutaj sytuacja jest podobna, ale zasadniczo inna. Około jednej trzeciej ekranu na górze to pole głównej animacji, w której znajduje się zespół bohaterów, który porusza się w prawo bez zatrzymywania, a proces jest stały, a nie krok po kroku. W tym samym miejscu spotkasz przeciwników i bonusy, możesz zaatakować pierwszy, łącząc notację różnych elementów, które znajdują się na dość wąskim pasku tuż poniżej tego, co się dzieje, a pasek składa się z jednego rzędu, co z jednej strony upraszcza proces, az drugiej strony zmniejsza liczbę opcji . Pozostała część ekranu jest zajęta przez różne umiejętności i ich ulepszenia, ponieważ nie należy zapominać, że nadal jesteśmy pilotem;)

Nawiasem mówiąc, główną cechą, która odróżnia ten clicker od większości, jest opracowany komponent fabuły, który zakłada wyjątkową historię dla każdej postaci, gdzie spotkałeś tak wiele?


Cechy gry:

  • Nowoczesny pilot zawierający dosłownie wszystko
  • Unikalna historia każdej postaci
  • Wysoka dynamika
  • Wciągający głos i czysta rozgrywka
  • Bonusy za odwiedzenie;)

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, tak jak w każdym innym urządzeniu
  • Rozmiar głównego obrazu jest oczywiście zbyt mały ...

Konkluzja: gra Road of Hero jest kliknięciem, które wielu ludzi musi spojrzeć wstecz w tym gatunku, ponieważ gra poszła dość daleko, kolejne pytanie brzmi, ilu graczy będzie miało czas, aby go poznać, dopóki ktoś z dużym budżetem nie wyda czegoś więcej ambitny?


Reklama

Droga bohatera dla Nokia 8

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/21 08:14
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |