Mysteries Adventure Escape
0 (0)

Mysteries Adventure Escape

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Adventure Escape Mysteries jest ilustrowaną przygodą, jak to nazywają teraz deweloperzy, chociaż w rzeczywistości mamy kolejną grę z wyszukiwaniem obiektów, w której musisz ponownie odkryć sprytne zabijanie i ocalić świat fantazji, który jest zagrożony.

Przygotowaliśmy grę w studiu Haiku Games, na konto którego jest to już piętnasty projekt tego formatu, dzięki czemu, według konkurentów, pracują nad gotowymi szablonami. Jednak wciąż istnieje różnica, ponieważ mamy niezależnych programistów, którzy nie są ograniczeni przez regulacje monetyzacji, co oznacza, że ​​sytuacja nie będzie działać tak jak wielu - przeszli przez kilka poziomów i płacą, oczywiście są reklamy i zakupu, ale możesz zrobić i bez nich, że gracze kochają, więc prawie każda gra zawsze dostaje swój własny milion pobrań.


Fabuła gry obraca się wokół klasycznej koncepcji morderstwa, która miała miejsce w zamkniętym pomieszczeniu, jestem pewien, że fani gatunku znają ten schemat, a także opcje jego rozwiązania. Wcielasz się w rolę detektywa Kate, która sama ma kryminalną przeszłość, która pomaga jej w śledztwach. Jednak tym razem los doprowadzi ją do niezwykłej sytuacji, w której magia rządzi piłką.

W trakcie śledztwa poznasz księżniczkę, która żyje w świecie fantazji i zapewnia, że ​​grozi mu straszliwe zagrożenie, które będziesz musiał również wymyślić, poznać gadające drzewo i wiele innych dziwnych okoliczności, bez których świat magii nie może tego zrobić. W ramach zestawu rozgrywki znajduje się również klasyczna, tutaj i poszukiwanie obiektów i łamigłówka, w której trzeba zastanowić się, gdzie ich użyć, a nawet szyfry, z których niektóre nie są tak łatwe do rozwiązania.


Cechy gry:

  • Możesz ukończyć grę całkowicie i za darmo.
  • Poszukaj przedmiotów i wskazówek, aby zinterpretować je dla pożądanych rezultatów.
  • Ponad 100 lokalizacji, co jest bardzo i bardzo fajne
  • Wiele unikalnych zagadek
  • Możesz grać na wielu urządzeniach, oszczędzając w dowolnym miejscu
  • W przyszłych aktualizacjach opowieść będzie kontynuowana

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, ale niekoniecznie
  • Słaba lokalizacja, wiele języków nie istnieje, na przykład rosyjski

Podsumowując: gra Adventure Escape Mysteries zachwyci wszystkich miłośników tego gatunku, a nawet tych, którzy nie są bardzo przywiązani do tematu, ponieważ tutaj zaoferuje się naprawdę ciekawe przypadki i niestandardowe rozwiązania.


Reklama

Pobierz Mysteries Adventure Escape 12.03 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Legend of the Sacred Stones is available now. A mysterious curse has fallen over Tempus Island. Help Aila take control of the elements and learn the truth about her past as she battles towering Stone Gods in this new epic adventure!
- Fixed issues with Legend of the Sacred Stones Chapter 1, 4, and 8
informacje ogólne
wersja 12.03 (83)
Data umieszczenia 2020-12-30 01:25
rozmiar 79.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Haiku Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/26 10:12
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |