DROGA SIŁY
4.1 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

THE ROAD of FORCE to gra akcji dla Androida, w której znajdziesz się w świecie milionów fanów, ponieważ chodzi o Gwiezdne Wojny, które mają wiele filmów, programów telewizyjnych, seriali animowanych, gier i innych atrybutów, to tylko prawdziwi fani nie byli usatysfakcjonowani najnowszymi trendami, które w dużej mierze sprowadzają się do wyczerpania pieniędzy, a uzyskiwanie dobrych treści jest coraz trudniejsze.

Przygotowali grę w studiu AVES Games, który jest niekomercyjnym projektem fanów wszechświata, którzy dzięki wspólnym siłom byli w stanie wydać grę, która ich zdaniem powinna zadowolić wielu podobnie myślących ludzi, a jako dowód ich intencji zdecydowali oni nie dodawać reklam i zakupów do gry, pobierz ją Oczywiście możesz się uwolnić. Ogólnie rzecz biorąc, znalezienie błędu nie zadziała, a jeśli ktoś ma prawo do roszczenia, mamy nadzieję, że jest to tylko konstruktywna krytyka.


Rozgrywka jest strzelanką pierwszoosobową, a jeśli zwracasz uwagę, możesz zobaczyć czarne obszary wokół krawędzi, które ograniczają widok na niektórych klatkach - to jest hełm, więc programiści zwrócili szczególną uwagę na pewne punkty. Podczas gdy większość gry jest w fazie rozwoju, w niektórych lokalizacjach możesz zostać testerem, pomagając programistom w opracowaniu projektu. Do wyboru są dwie przeciwne frakcje, więc istnieje wybór i może to doprowadzić do zwycięstwa lub porażki jednej frakcji lub innej, więc sam zdecyduj, komu pomożecie. Z jednej strony możesz stać się samolotem szturmowym, próbującym na słynnym białym garniturze, z drugiej strony żołnierzem oporu, walczącym o dobro wolnych narodów.


Funkcje gry:

  • Nowa gra oparta na uniwersum Gwiezdnych Wojen
  • Gra jest całkowicie darmowa, bez reklam i zakupów.
  • Widok pierwszej osoby
  • Dbałość o szczegóły
  • Dwie frakcje do wyboru

Wady gry:

  • Biorąc pod uwagę, że projekt jest rozwijany wyłącznie z entuzjazmem - techniczne wdrożenie może zwisać, ale to nie jest zarzut, tylko moment, który musisz zrozumieć.

Konkluzja: THE ROAD of FORCE to ciekawy projekt, na który warto mieć nadzieję, szczególnie jeśli jesteś fanem tego wszechświata. Jeśli zyska rozgłos i popularność, może stać się prawdziwą Mekką, dzielić się z ludźmi o podobnych poglądach i pomagać programistom w Internecie.


Reklama

Pobierz DROGA SIŁY 1.5 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
we are testing
informacje ogólne
wersja 1.5 (2)
Data umieszczenia 2019-01-20 12:10
rozmiar 38.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.06★ 81.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/21 08:05
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |