Biuro dla android

18.05.2017

Przez długi czas nie mieliśmy żadnych aplikacji związanych z czegoś bardziej poważnego oprócz gier, nadszedł czas, aby poprawić, tak aby zaoferować wielką rzeczą do pracy na android;)

26.03.2013

Dodatek Handy Photo to edytor zdjęć i obrazów, które różni się niesamowity twórczy element, jest ona przeznaczona dla tych, którzy doświadczają prawdziwej pasji do tego. Brak zimne przyborniki dziwne funkcje i dużo tak, ale w każdym razie, jest to prawie idealny wybór, jeśli chcesz, aby ustawić obraz lub zrobić to trochę lepiej.

02.03.2013

Program Photoshop na telefon dotykowy jest mile widziane splash firmy Adobe, jeden z liderów w swoim segmencie, oraz, oczywiście, wielu właścicieli urządzeń czujników czekali od dłuższego czasu jeden z najlepszych kreacji firmy - Photoshop! Więc to jest Twoja szansa, aby odkryć pozytywne, kreatywne możliwości korzystania z telefonu lub tabletki!

31.01.2013

SmartQ Reader program przeznaczony do odczytu plików PDF na Android, ale to jest coś więcej, niż się wydaje. Przynajmniej tego wyjątkowego programu, nie znajdziesz, i rozpocząć korzystanie pytania zniknie.

19.11.2012

Program Skanowanie Genius jest bardzo łatwo włączyć android skanerem, doskonale spełniają tę funkcję. Teraz można szybko zeskanować wszystkie dokumenty, ich transportu do JPG lub PDF.

20.10.2012

Program, który pomaga kontrolować swoje wydatki i dochody na dzień przeszłości, tydzień, miesiąc, a nawet rok.

03.06.2012

SPB Wallet - aplikacja, która niezawodnie chronić swoje dane osobowe, takie jak kody PIN, hasła, i tak dalej ...

10.05.2012

Aplikacja Google Drive jest niezbędna dla wszystkich, którzy korzystają z modne "chmura" usługę od Google. Teraz możesz przechowywać wszystkie swoje pliki na dysk wirtualny w Internecie, proces i podzielić się z przyjaciółmi.

22.01.2012

MailDroid - klient poczty dla systemu Android, obsługuje wiele popularnych usług e-mail. Program pozwala na przetwarzanie wsadowe wiadomości, wyświetlanie informacji na pasku stanu.

12.01.2012

Font Changer - Aplikacja pozwala na zmianę czcionki na telefone.Trebovaniya:

  • Głównego (root)
  • Napisz do systemu (jest to ten sam NAND odblokować lub S-OFF)
  • busybox
  • Czcionki w ten sposób zrzucić sdcard /. Fontchanger /
  • Czcionki powinny być ściśle ekspansji. TTF lub czasem zapisu. TTF (dla tych, którzy nie wiedzą), nazwę czcionki powinny być bez spacji

11.11.2011

Font Changer - Aplikacja pozwala na zmianę czcionki w telefonie.

28.10.2011

Genial Pisanie - Książka telefoniczna, który jest przeznaczony do tworzenia artykułów przez strony.

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |