Imposter Solo Kill
0 (0)

Opis:

Game Imposter Solo Kill  - to ciekawa gra logiczna, w której pirat podkradający się do statku kosmicznego symuluje standardową aktywność, zabija wszystkich i zwykle pozostaje niezauważony.

Totem gracza udowadnia, że ​​jest nieszkodliwym astronautą i nie wzbudza podejrzeń w drużynie. Ale kosmiczny pirat ma sprytny plan zniszczenia tych obecnych na statku. Warto działać cicho i bez świadków, inaczej narasta panika i przestępca zostaje wyrzucony w pozbawioną powietrza przestrzeń, co jest równoznaczne z przegraną. Konieczne jest rozprawianie się z wrogami jeden po drugim. W przypadku ujawnienia, istnieje możliwość cofnięcia się w czasie, aby ponownie przejść przez misję.

Aby stworzyć alibi, zaleca się naśladowanie pracy, jeśli w pobliżu pojawi się kilku bohaterów. W każdej stosownej sytuacji ważne jest, aby sabotować każdą użyteczną aktywność, wyłączyć prąd i robić inne brudne sztuczki. Dzięki elementarnym elementom sterującym użytkownik w łatwy sposób może wskazać, gdzie przenieść swojego podopiecznego. Łatwo też zabić kogoś w pobliżu, schować się w pobliskim włazie czy wykonać inną czynność jednym kliknięciem. Z każdym poziomem zadania stają się trudniejsze, a członkowie załogi są bardziej uważni. Należy włożyć więcej wysiłku, aby ich oszukać lub odwrócić ich uwagę. Zaliczony poziom przynosi bonusy i cenne doświadczenie, które przydadzą się przy rozwiązywaniu kolejnego trudnego zadania.

Charakterystyczne cechy gry Imposter Solo Kill:

  • zabicie każdego członka załogi;
  • różne metody niszczenia bohaterów;
  • rozpraszające postacie, symulujące pracę;
  • potrzeba dyskretnego działania;
  • ryzyko narażenia przy wydaleniu ze statku.

Postacie i sceneria zapożyczono z projektu Among Us, podobne są też cele bohaterki. Od czasu do czasu musisz zbudować całą strategię, aby szybko i po cichu rozprawić się z załogą. Kiedy ktoś jest pasjonatem pracy i stoi plecami do innej postaci, możesz zaryzykować zabicie jednej, a następnie zająć się kimś, kto jest nadmiernie skoncentrowany na czynnościach. Emocje w układance widoczne są z uśmiechem, panika wśród potencjalnych ofiar jest natychmiast zauważalna. Jeśli piratowi udało się ukryć, jest szansa na uniknięcie ujawnienia tożsamości zabójcy. Znajdź najwspanialsze sposoby na ukończenie krwawych misji!


Reklama

Pobierz Imposter Solo Kill 1.18

Nowości w tej wersji
- Fix bugs.
- Improve Performance.
informacje ogólne
wersja 1.18 (21)
Data umieszczenia 2021-08-12 08:28
rozmiar 93.34 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
1★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2021/01/17 10:21
Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |