Opis:

Gra w Idle Restaurant Tycoon  - zabawną grę symulacyjną, w której możesz zarządzać biznesem restauracyjnym, rozwijać biznes, rozwijając się z małego przedsiębiorcy do odnoszącego sukcesy milionera.

Kulinarna legenda zaczyna się od prowadzenia małej knajpki. Drobne zadania, takie jak komunikacja z klientami, przyjmowanie zamówień czy przygotowywanie posiłków, należy powierzyć personelowi. Oprócz zatrudniania kucharzy i kelnerów konieczne jest zapewnienie gościom komfortowych warunków do zakupu kompletów mebli. Kuchnia również wymaga poprawy. Przy odpowiedniej obsłudze klienci płacą za zamówienia. Otrzymane pieniądze możesz rozdysponować według własnego uznania, możesz wprowadzić zmiany w pracy obecnej restauracji lub stworzyć nowe. W przyszłości istnieje możliwość rozszerzenia sieci na całe imperium.

Mądry doradca podpowie Ci, jakie działania są dostępne, a intuicyjne podpowiedzi na ekranie ułatwią Ci procesy. Użytkownik musi jedynie podejmować ważne decyzje, wyznaczać kierunki usprawnienia biznesu. Mądre inwestycje zwiększą Twoje dochody w branży kulinarnej i ugruntują działalność placówek gastronomicznych na całym świecie. Twórcy proponują różnorodne przygody, udział w historiach związanych z tematyką kuchni. I musisz kontrolować restauracje w różnych krajach, rozumiejąc subtelności i niuanse.

Charakterystyczne cechy gry Idle Restaurant Tycoon:

  • powstanie popularnej sieci restauracji;
  • przyciąganie najlepszego personelu;
  • zakup mebli, aranżacja lokalu;
  • śledzenie procesów gotowania i interakcji z klientami;
  • bezpłatne dysponowanie zarobionymi środkami.

Symulator daje możliwość testowania różnych strategii. Możesz zwalniać ludzi, zatrudniać nowych, szukać takich, którzy spełniają wymagania wybrednego restauratora. Zaleca się również eksperymentowanie z taktykami przyciągania odwiedzających. Prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie zarządzania. Tempo rozwoju branży kulinarnej zależy wyłącznie od użytkownika, uważności jego kontroli. Zmień skromnego kierownika restauracji w wielkiego potentata restauracyjnego, który wie, jak mądrze inwestować i powiększać swój kapitał!


Reklama

Pobierz 1.17.5

Nowości w tej wersji
* New Renovations for the Noodle Palace and the Snowy Peak Restaurants!
* Technical improvements

Have an awesome idea? Send us an email at:
community@idlerestauranttycoon.com
informacje ogólne
wersja 1.17.5 (8623)
Data umieszczenia 2021-10-06 10:10
rozmiar 149.57 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
2★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2021/11/26 09:03
Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |