System dla android

26.11.2021

Deweloperzy z Kolibri Games przygotowali fajny symulator o tematyce kulinarnej i restauracyjnej, w którym trzeba zarówno wcielić się w rolę menedżera, jak i odpowiadać za kuchnię.

23.06.2015

Dawno nie mieliśmy pożytecznych aplikacji i ot na oczy trafił się dosyć oryginalny launcher dla android, który naprawdę pożyteczny, zwłaszcza dla dzieci i emerytów.

11.02.2015

Bardzo ciekawe stosowanie dla android którym zdążyły skorystać się już więcej 100 milionów osób, skąd taka popularność? — Zobaczymy!

26.11.2014

Czas baterii nadal pobudzać większość właścicieli telefonów komórkowych, dziś, niestety te producenci ohadacheny nie wszystkie, więc szelki i deweloperów oferujących swoje rozwiązania.

09.08.2014

Witam wszystkich, dzisiaj będziemy mówić o aktualizacji sklep Google Play. Nowa wersja ma numer 4.9.13, a za dwa tygodnie będzie dostępna dla wszystkich urządzeń z systemem Android. W ogóle, wszystko pozostaje takie samo, ale jeśli pójdziesz do menu danej aplikacji lub gry, pojawi się nowy projekt w stylu projektowania materiałów. Materiał Projektowanie Głównym wygaszacz ekranu staje się coraz bardziej i obecnie znajduje się na górze, poniżej jest podsumowaniem możliwych działań i przycisków. Następny ekran wyświetla ocenę aplikacji, gatunku i podobnych gier.

20.04.2014

Aplikacji TeamViewer jest znana od wielu lat, i pomógł milionom ludzi na całym świecie, jest ona wykorzystywana przez różnych mistrzów i pomocy technicznej na całym świecie, a na końcu pojawił się na Androida!

18.04.2014

Pushbullet aplikacji dla systemu Android jest kolejnym krokiem naprzód w wykorzystaniu telefonu, a raczej kolejna próba włączenia tego samego telefonu głębiej w swoim życiu ...

20.03.2014

Witam, przyjaciele! A dzisiaj porozmawiamy o modernizacji sklepu aplikacji mobilnych, Google Play. Wersja 4.6.16 otrzymał nie tylko nowe możliwości, ale również nieznacznie zaktualizowany projekt.

08.10.2013

XCore Antivirus program pomoże Android nadal korzystać z większości szkodliwych programów, które, niestety, staje się coraz bardziej popularny na widowni rosnącej użytkowników, wirusy ewoluują i stają się mądrzejsi i mniej widoczne, ale opozycja rośnie, tworząc nowe systemy śledzenia i usuwania, jeden z takie mamy teraz, i chcesz zaprezentować.

29.09.2013

Signal Booster 2X - to aplikacja, która pozwala szybko przywrócić sygnał komunikacyjny (3G/4G/LTE i Wi-Fi), a nawet zwiększyć go dwukrotnie w słabym zasięgu. Chociaż nie jest to proces poprawy jakości komunikacji, można podziwiać ładne animacji w stylu Droid. Wszystko czego potrzebujesz, to kliknąć na "wzmacniacze sygnału", odczekać 10 sekund i można cieszyć się niesamowitą sygnału prędkości i Wi-Fi.

19.09.2013

Clean Master aplikacja jest ratunkiem dla Androida, który zawiera wszystko, co można myśleć, aby oczyścić system z niepotrzebnych procesów, plików i innych odpadków. Wyjątkowość i wygodę programu jest to, że łączy się jednocześnie, że jest zwykle podzielony na dwa, trzy lub nawet więcej różnych programów.

09.08.2013

Dodatek NQ Bezpieczeństwo Wielojęzyczne pozwala chronić androida od wszelkiego rodzaju wirusów i innego złośliwego oprogramowania. Usuń malware, spyware, trojany, śledzenie chronić swój telefon lub tablet z łamania, a do tego jest całkowicie za darmo!

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |