Edytowanie zdjęć dla android

26.03.2013

Dodatek Handy Photo to edytor zdjęć i obrazów, które różni się niesamowity twórczy element, jest ona przeznaczona dla tych, którzy doświadczają prawdziwej pasji do tego. Brak zimne przyborniki dziwne funkcje i dużo tak, ale w każdym razie, jest to prawie idealny wybór, jeśli chcesz, aby ustawić obraz lub zrobić to trochę lepiej.

24.10.2012

Program Streamzoo jest przeznaczony dla tych, którzy lubią robić zdjęcia i wciąż kocha to robić dobrze, i nie wahaj się dzielić tymi zdjęciami z przyjaciółmi i rodziną. Strzelaj, proces i pokazać znajomym, że będzie wszystko - zazdrość i zapytać: "Jak to zrobiłeś?".

22.10.2012

Program UglyBooth stworzony, aby dodać do świata fotografii portretowej anarchii i chaosu, bo to sprawia, że portrety .. straszne! Ktoś, zdaje się mieć zbyt piękne? Nie ma problemu! Program poprawi to pominięcie, szybkie i łatwiejsze niż myślisz.

26.03.2012

Program do edycji zdjęć i obrazów Pixlr-o-matic pozwalają dodawać unikalne retro efektów do zdjęć lub innych obrazów dostępnych, dzięki czemu są żywe i niezapomniane. Bardzo wygodna obsługa i przyjazny interfejs użytkownika w zestawie!

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |