Kontakt dla android

11.07.2013

Speed ​​Dial Program jest jednym z tych, którzy pomagają korzystać z urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem, to jest łatwiejsze niż zwykle, ponieważ jest to zbiór przydatnych widgetów dla poszczególnych kontaktów w książce telefonicznej. Takie programy zaczynają być popularne, a to - wielkie możliwości i przykład do naśladowania.

24.06.2013

Program Holo Widget Kontakty jest wielki widget dla Androida, który pozwala komunikować się z odpowiednią osobą natychmiast. Znaczenie widgetu jest to, że przyniesie to można umieścić na pulpicie dla każdego żądanego kontaktu, klikając na które można ustawić z nim.

15.01.2013

Kontakty Osmino jest bardzo łatwy w obsłudze program, który pozwala użytkownikom na wszystkich android nawigacja z łatwością wśród dużej liczby kontaktów w telefonie lub tablecie. Śledzenie kontaktów, używać szybkie i dokładne wyszukiwanie, rassharivat listy dla innych użytkowników.

02.12.2011

GO Contacts - jest potężnym narzędziem. Jest to szybkie wyszukiwanie, grupy, duplikatów merge, bezpiecznej kopii zapasowej / odzyskiwania.

02.08.2011

Tiny Zadzwoń Potwierdź - Bardzo mały i lekki aplikacji, w ​​celu uniknięcia przypadkowych połączeń. Po instalacji, należy uruchomić aplikację, aby ją uaktywnić.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |