Live Wallpaper dla android

15.08.2013

Dodatek Marzenia Free 3D Live Wallpaper jest kontynuacją OXOM Developer krucjatę, która wyraźnie postanowił raz na zawsze położyć kres monotonii i nudne pulpitów. To nie jest pierwszy i nie ostatni oczywiście tapety, które można zadowolić wszystkich użytkowników android Ozdobić i ożywić swój pulpit, za darmo ;)

23.07.2013

Dodatek FlyIsland Free 3D Live Wallpaper to nowy produkt z nas już miłość wydawca postanowił stworzyć tapetę wszystkich rodzajów i kolorów, aby zdobyć tytuł najlepszych w branży i serce, oczywiście. Tym razem do dekoracji androida zapraszamy na kolorowe wyspy, które unosi się na niebie na tle fantastycznych krajobrazów.

11.05.2013

Apokalipsa jest straszne, tragiczne i nie trzeba dodawać, nikt by go złapać, ale tylko wtedy, gdy apokalipsa nie jest wyświetlane na ekranie telewizora. Ale twórcy OXSIONSOFT poszedł trochę dalej i obecnie można oglądać prawdziwą apokalipsę na pulpicie, wystarczy zainstalować bezpłatny Apocalypse 3D Live tapety na pulpit!

08.04.2013

Załącznik Moja iLWP Home Log jest bardzo ciekawe i ekscytujące żywo tapety, wypełnione kojącej atmosferze rocznika domu z bali, położonym z dala od zgiełku miasta i wspaniałym widokiem na góry. Tapety otrzymał wiele nagród za piękną grafiką, dużą ilość ustawień i ustawień indywidualnych.

27.03.2013

Głośnik Ekran Dodatek jest magia muzyki, która znalazła wizualną reprezentację na pulpicie. Ciesz się wspaniały widok - głośnik wibracyjny, to naprawdę fascynujące i realizm, co się dzieje pozwoli uchwycić rytm bije off.

23.12.2012

Wniosek o dziwnej nazwie Electric Sheep (Electric Sheep) jest po prostu żywe tapety dla Androida z kilka ciekawych funkcji. Na przykład tapety są laureat nagrody sztuki nie jest zły na początek?

05.12.2012

Paris zima jest na żywo tapety na android, kontynuując motyw zimowy, to zima ogarnęła słynnej paryskiej. Doskonałe animacje i bardzo piękne wzory tapet, te tapety stworzą niepowtarzalną atmosferę na pulpicie.

27.11.2012

Dodatek Winter 3D Live Wallpaper jest na żywo tapety android wykonane w żywotnym tematem zimy, która zbliża się powoli, ale pewnie. Let it snow na android, cieszyć się tym pięknym i malowniczym porze roku.

26.11.2012

Dodatek Jesienne drzewa Live Wallpaper jest na żywo tapety na android wykonane na temat jesieni. Kiedy sam wspomnienia jesieni, to dobry powód, aby je zainstalować, rozciągających się ten piękny czas w roku, przynajmniej na moim pulpicie.

20.11.2012

Dodatek Pulse of Energy to nowa i stylowe tapety na android, nie zapominaj, że jeszcze żyją, co wiąże się wiele animacji i ruchu. Nadzwyczajne, pełen życia i abstrakcji, że pasuje niemal do każdego stylu zespołu.

19.11.2012

Moonlight Spirits Pro aplikacja jest na żywo tapety na android wykonane na Księżycu, mistyków i innych nocnych mieszkańców wyobraźni. Niesamowita wydajność daje prawdziwą świadomość, że tapety na żywo, co wielu zapomniałem, robi coś podobnego.

17.11.2012

Dodatek GyroSpace 3D Live Wallpaper Jest to kolejny żywe tapety android na temat miejsca. Głównym piękno tutaj jest w pełnym 3D rzeczywistości żyroskopowy, który pozostawia niezatarte wrażenie to, co widział.

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |