Sieć społeczna dla android

14.10.2013

Kate Mobile App VKontakte stworzony dla towarzyskich osób, które chcą pozostać w kontakcie, co więcej, to kolejny dowód na to, że nie zawsze tak jest "rodzimych" aplikacji są najbardziej wygodne, więc jeśli masz roszczenie wobec pierwotnego wniosku o social VKontakte sieci jest to świetny sposób na zewnątrz.

01.08.2013

Dodatek AnastasiaDate to kolejny społecznościowy na randki, tutaj możesz znaleźć nikogo, a co więcej, ten portal społecznościowy jest bardzo dobrze znany i jest sklasyfikowany jako "luksus", jeśli mogę tak powiedzieć. Nie na darmo, że serwis randkowy jest uważana za najbardziej prestiżowe na świecie, zdobył sobie markę, a nie z pustymi obietnicami, a prawdziwa akcja.

07.07.2013

Dodatek Język randki Poznaj Znajdź przyjaciół pozwala poznać nowych przyjaciół i spędzić wiele godzin na przyjemnej rozmowy na czacie. Gdy stało się modne, aplikacja koncentruje się przede wszystkim na ludzi, którzy są w pobliżu ciebie, co sprawia, że ​​proces komunikacji bardziej interesujące, i spotkanie - to łatwiejsze!

17.06.2013

Program DalBeri pozwoli Ci przestać płacić za usługi ich operatora dla jego działalności społecznej. Jeśli używasz Twitter, Facebook, Vkontakte, to ta aplikacja jest dla Ciebie, bo dzięki tym sieci społecznościowych teraz można zarobić prawdziwe pieniądze.

28.06.2012

Flipboard program jest rodzajem elektronicznego magazynu wiadomości zebrane z najbardziej popularnych sieci społecznych. Nie musisz otwierać każdego oddzielnie, wszystkie najważniejsze i interesujące będzie skoncentrowana w tym programie!

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |