Zdjęcia dla android

14.08.2014

Gdy własny portrety cudzym lub po prostu złamał Internet, a po prostu nie można zrobić własny - w tym przypadku, i stworzył ten wspaniały program, to pomoże, aby wszystkie piękne!

21.10.2013

Dodatek Clashot jest to kolejna okazja, aby wykorzystać jeden z nawyków, do dnia dzisiejszego, która wydawała bezużyteczna - a mianowicie, że zdjęcie na telefonie wszystko, co dzieje się wokół Ciebie. Więc zapoznania się z opisem i dowiedzieć się, jak zarabiać na własnych fotografiach wykonanych w telefonie!

15.09.2013

Program Repix nie tylko kolejny edytor zdjęć dla Androida, to kompletne narzędzie do realizacji swoich twórczych potrzeb szerokiego spektrum. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś i przekształcić dowolne zdjęcie w arcydzieło - to w tym samym czasie, nie zwlekaj na tej wielkiej szansy!

15.04.2013

Handy Album Pro program jest przeznaczony dla tych, którzy nie posiadają kwalifikacji zawodowych w fotografii, ale mimo, że chce tworzyć cyfrowe albumy wysokie. Dostępne dla Ciebie unikalny projekt sztuki i wiele szablonów, które pozwalają w krótkim czasie, aby zrobić wszystko, co potrzebne.

01.03.2013

Program Photoplay się do wszystkich, którzy kochają obsługiwać swoje zdjęcia i dzielić się nimi ze znajomymi na portalach społecznościowych. Ponadto program pozwala śledzić arcydzieł swoich przyjaciół, znajomych i każdej zarejestrowanej osoby znajdujące się w pobliżu lub w innym miejscu.

28.02.2013

Program PhotoSuitcase pozwoli synchronizować wszystkie swoje zdjęcia z internetu w jednym, wygodnym i pięknym wniosku, że zawsze można zabrać ze sobą. Program można podłączyć do usług społecznych, takich jak Facebook, Flickr i Picasa.

29.01.2013

Snapseed Program w końcu stała się dostępna dla użytkowników z systemem Android nie jest godne uwagi? Zacznijmy od tego, że w 2011 i 2012 na platformę iOS roku otrzymał nagrodę za najlepsze zastosowanie w "Zdjęcia", a następnie - więcej.

06.08.2012

Program Cicha Sol-e Camera Pro to doskonałe narzędzie Cyfrowy Spy i paparazzi początkujących. Bogate funkcje aplikacji pozwoli Ci nie tylko uchwycić wiele podrobionych towarów, ale także zabawy jest elementarne.

20.07.2012

Dodatek WordCam to specjalna funkcja dla kamery na android, teraz każdy twój strzał będzie składał się z .. Słowa! Bardzo piękny i oryginalny sposób dekorowania obrazów pokochasz, ustawić i sprawdzić samodzielnie, najczęściej!

11.10.2011

Quickpic - Normal, bardzo szybki i pewny-viewer ilustracje i obrazy z multitouch. W porównaniu z innymi widzów, nie tak skuteczne widza (z języka angielskiego. Viewer), nie daje artefaktów na podejściu, zgrabnie wygląda i nie pozostają w tyle w tym na najwolniejszych komórkowych.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |