aktualności dla android

06.03.2014

Aktualności Republika - jest to bardzo przydatna aplikacja dla tabletów i smartfonów, które będą na bieżąco informowany o nowościach w interesującej was i za pomocą kilku dotknięć na ekranie urządzenia.

01.11.2013

Dodatek Grand Theft Auto: iFruit stworzony dla tych szczęśliwych posiadaczy androida, że oprócz niego mają konsoli, takie jak PS 3 lub X-box 360, który nie tak dawno temu nie było nowe i długo oczekiwana gra GTA 5. Ta aplikacja pozwoli znacznie poszerzyć swoje możliwości w grze i zawsze znaleźć coś nowego i interesującego, jest bezcenne dla prawdziwych fanów!

27.08.2013

Aktualności app zalogowany Feeds4Me stworzony dla tych użytkowników Androida, którzy już stali się trochę krótkie artykuły z serwisu Google Reader, dla tych, którzy chcą śledzić na bieżąco i otrzymać więcej sprężonego informacji z różnych źródeł informacyjnych w Internecie, które dzisiaj są ogromne. Więc umieścić program i cieszyć się niewyczerpane przepływ informacji w telefonie lub tablecie.

29.05.2013

Program NewsBlur przeznaczony jest dla aktywnych użytkowników przestrzeni społecznych w Internecie, jak to jest, że to pomoże Ci być zawsze świadomy tego, co się dzieje, zbierając dla was najnowsze wiadomości z sieci społecznościowych, dając im bardzo łatwo, bez bałaganu.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |