budzik dla android

08.11.2012

Rano Program Ptak Budzik jest inny rodzaj budzika dla Androida. W tym czasie rozwój opiera się na teorii, że najlepiej przebudzenie rzecz - naturalne, ale w odpowiednim czasie, ponieważ udało się połączyć - czytaj dalej.

17.10.2012

Program Millenium Alarm Clock to nowa technologia na straży snu, a raczej przeciwnie ... będą zajmować się sen =) Morning - najbardziej udany czas dnia dla tych, którzy są ciężko się obudzić, czasami bez trików i sztuczek nie wystarczy, a następnie przyjść z pomocą i podobnych programów.

07.05.2012

Nocny program, budzik pomoże sprawnie, wyraźnie i w dobrym humorze, aby obudzić się rano bez podkładek i innych problemów niepotrzebne. Bardzo stylowy design, wiele kolorów i funkcji, a to jeszcze nie wszystko!

17.01.2012

Budzik Caynax - Jeśli jesteś znudzony z budzikiem magazynie i jego funkcje nie spełniają Twoich oczekiwań, to ta aplikacja jest dla Ciebie. Co nowego w tej wersji:

 • Po ostatniej aktualizacji aplikacji nie działa na urządzeniach z systemem Android poniżej Froyo.
 • Ponowne uruchomienie aplikacji po instalacji.
 • 06.07.2011

  Budzik - Ten budzik zamienia Android w piękny zegar cyfrowy z wspaniałych tematów i budzik, który jest w stanie grać w swoje ulubione melodie. Jest nawet wbudowaną latarkę do oświetlenia ciemności!

  19.05.2011

  Zrzut ekranu: G-Alarm - budzik, który nie pozwoli Ci zasnąć. Program posiada stylowy wygląd, ale również ma bardzo dobrą funkcjonalność i niezawodność. Funkcja budzika jest mini gry, która wyłączyć alarm. musisz zdecydować się udać lub nie skomplikowaną grę. po tym, że nie zostały dokładnie chce spać i nie spóźnić się na robocie ...

  09.05.2011

  Budzik Math - Aby wyłączyć budzik nie potrzebuje do rozwiązania bardzo złożony przykład. Tu i przejawiać wszystkie swoje znajomości programu nauczania, przesuń dziełu trochę, ale z budzika będzie bardzo trudne do snu przez wszystko.

  « Poprzedni
  • 1
  Следующая »
  © 2011-2019 mob-core.com  |