edycji zdjęć dla android

02.03.2013

Program Photoshop na telefon dotykowy jest mile widziane splash firmy Adobe, jeden z liderów w swoim segmencie, oraz, oczywiście, wielu właścicieli urządzeń czujników czekali od dłuższego czasu jeden z najlepszych kreacji firmy - Photoshop! Więc to jest Twoja szansa, aby odkryć pozytywne, kreatywne możliwości korzystania z telefonu lub tabletki!

02.01.2013

Program PanoStitch Panorama HD pomoże chętnie zapominamy o wielu innych analogów zaczęli strzelać panoram, oraz z telefonu komórkowego, który sam z siebie jest ciekawe. Ważną cechą programu jest wsparcie formatu HD, który pozwoli na wyraźniejsze PAN i jaśniejszą.

31.07.2012

Program PHOTO2fun HD jest bardzo wygodne i niezawodne narzędzie do tworzenia niestandardowych fotomontaże. Oprócz zwykłego przetwarzania obrazu w aplikacji dodaje możliwość tworzenia kart okolicznościowych i kalendarzy na każdą okazję =)

28.07.2012

Mały program Photo przeznaczony jest do przypadków, gdy trzeba szybko i bez wysiłku obsługiwać zdjęć lub po prostu dla zabawy. Dla tych, którzy mają problemy, program jest w rozwoju wolny i będziesz mógł realizować swoje pomysły.

09.05.2012

Program Photo Comics Pro jest twój most do świata humoru i samorealizacji. Aplikacja ułatwia szybko i łatwo tworzyć własne unikalne komiksy, tak popularne w Internecie, korzystając z podstaw fotografii i obrazów z galerii.

10.04.2012

Program Instagram pomogą Ci odkryć nowy świat pełen kolorów i pozytywnych, ponieważ ten program jest przeznaczony do przetwarzania i przekazywania różnych zdjęć i fotografii. Tworzenie własnych dzieł sztuki i dzielić się nimi z przyjaciółmi.

01.04.2012

Łatwy i przyjemny Camera Pencil program pozwoli Ci stworzyć oryginalny obraz z ołówkiem. W rzeczywistości, ten filtr działa jednocześnie z aparatem w urządzeniu.

16.02.2012

Sketch n Draw - edytor grafiki oryginalną, dzięki której można tworzyć na Android tablet smartofne lub wzorów nietypowych. Edytor oferuje wybór ponad 10 oryginalnych szczotek, elastyczne dostosowanie koloru wybranego pędzla, stopień przejrzystości. Możesz wybrać rozmiar płótna, przybliżać i oddalać.

30.07.2011

Godzina Magic - Aparat - przekształcać zdjęcia w dzieła sztuki z 40 fantastycznych filtrów. Zmień krzywe, nasycenie, jasność, kontrast, Retusz, 8 rodzajów winiet, 23 rodzaje tekstur i wybór 12 różnych ramek.

13.05.2011

Dobry edytor zdjęć produktu dla systemu Android.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |