kalendarz dla android

10.01.2014

Na każdym życiu przychodzi moment, gdy staje się o wiele spraw. I podczas wszystkich nadążyć, nie każdy może. Dodatek Cal: Any.do Kalendarz pomaga łatwo poradzić sobie ze wszystkimi problemami i planu dla całej ich działalności do najmniejszych szczegółów, i wygodne alarmy systemowe zawsze będzie przypominać o ważnych wydarzeniach, więc wypełnić go i relaks.

09.10.2013

Powodzenia, kalendarz to przewodnik dla każdego dnia, które nie tylko będzie w stanie cię rozweselić rano, ale również ostrzegać o różnego rodzaju przygody, które spadną na głowę dziś. Weź ten miły zwyczaj, a każdy twój dzień rozpocznie się na prawo!

02.10.2013

Jeśli jesteś znudzony z monotonnych kalendarzy na urządzeniu, SolCalendar zastosowanie tylko coś, co trzeba. Zamień nudne i przyziemne kalendarz w dzieła sztuki i piękna. Ta aplikacja działa dobrze ze wszystkimi kalendarzu ustalonej wcześniej w telefonie, który obsługuje CalDAV.

07.05.2013

Photo Calendar Aplikacja jest bardzo wygodne, proste i eleganckie dla widgetu kalendarza, który zapewnia zmianę zdjęć w jego dekoracji. Zrób prezent dla siebie lub swojej rodziny, który będzie w stanie świadczyć najlepsze momenty prawo życia na pulpicie, w rzeczywistości, w tym kalendarzu, niesie dodatkowe i przydatne informacje.

07.10.2012

Program HD Metallic Widgets to zestaw widget bardzo stylowe android wykonane w stylu metalu. Elegancka i prosta, są idealne do każdego biurka, żelazo jest zawsze w modzie.

04.10.2012

Program Zooper Widget Pro jest bardzo stylowy i oryginalny widget dla Androida, głównym tematem, który - minimalizm. I pamiętać, że minimalizm obserwuje się nie tylko w elementach konstrukcji, ale również w niektórych innych aspektów stosowania.

04.10.2012

Dodatek TimeAct Manager jest nieodzowną pomocą dla każdego człowieka biznesu spaceru w rytm życia, w obliczu wielu wyzwań każdego dnia. Kiedy wisi zbyt wiele o niczym to nie tylko trudne do zapamiętania, ale także zgodnie z planem, to szczególne obciążenie na samej aplikacji i odzyskać.

25.07.2011

W tym dniu ... - W tym programie można zobaczyć to, co jest istotne dzisiejszy dzień i każdy dzień roku. What a wonderful zdarzenie wystąpiło w tym dniu, który od znanych osób urodzonych dzisiaj, co święta obchodzone są na całym świecie.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |