komunikacja dla android

07.12.2014

Ta aplikacja jest przeznaczona dla systemu Android pomoże Ci komunikować się ze znajomymi, lub inny użytkownik, który jest wart tyle samo, zobaczmy, co to oznacza.

06.12.2014

Ciekawe i bardzo popularne aplikacji do komunikacji ze znajomymi, jeśli nie zainstalowano jeszcze tego - nie wahaj się, pobrać i cieszyć się z jego funkcji!

06.12.2014

Program pomoże zabić czas do komunikacji z innym obcym, pomysł nie jest nowy, ale ta aplikacja ma duże szanse na przekór konkurencji!

08.03.2014

Dodatek Flirchi - Randki Wspólnotę dla Androida jest dobra okazja, aby poznać nowych przyjaciół, a może znaleźć swoje ulubione ludzi w Internecie, przy użyciu tylko telefon lub tablet!

25.02.2014

Avocado - to aplikacja dla telefonu komórkowego lub tabletu, który jest po prostu niezbędna dla miłośników lub pary! Awokado już testowany przez miliony użytkowników na całym świecie i są bardzo zadowoleni!

09.02.2014

WhatsApp Messenger aplikacja nie jest wymagane w świetle, ale w każdym razie, jeśli nie używasz tego kultowego posłańca, to polecam od razu do naprawienia tej sytuacji na lepsze! ;)

30.01.2014

Aplikacji dla systemu Android o nazwie Joyfe to nowy krok w randki online jest dostępne dla Ciebie zupełnie za darmo! Więc zapoznania się i komunikować się bez żadnych ograniczeń!

17.01.2014

Ta galaktyka z opcji dostępnych dla Ciebie, aby komunikować się z instalacji aplikacji Galaxy czacie & Gra stworzona specjalnie dla właścicieli urządzeń z systemem operacyjnym Android, którzy chcą być społeczne i komunikacyjne, ale wolę to robić w wirtualnym świecie. Więc zacząć rozmawiać i poznawać nowych przyjaciół dzisiaj!

02.12.2013

MySender aplikacja stworzona dla ludzi, którzy są aktywnie korzystających z wiadomości SMS od operatora sieci komórkowej. Każdy wie, że jeśli nie są podłączone do tych pakietu specjalnego sms, to może zrobić, to dość drogie, a pakiety są również przyzwoite pieniądze, lub zawierać nieograniczoną mobilnych, które nie potrzebują tak dużo, ale te czasy już minęły!

27.10.2013

BBM aplikacja jest specjalny program do komunikacji, opracowany przez specjalistów z BlacBerry, wcześniej dostępne tylko na telefony o tej samej nazwie jest już dostępna dla systemu Android! Teraz, po ustaleniu tego programu będziesz w stanie komunikować się z użytkownikami urządzeń BlackBerry i iOS, wymazać granice komunikacji!

19.09.2013

Rozmówca Dodatek, girl-asystent jest dość zabawne, że aplikacja jest tworzona zarówno dla ludzi bardzo samotnych lub tych, którzy po prostu zdarza się być nudne i często. Istotą wniosku jest to, że android zjednała blondynka ...

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |