miotacze dla android

10.07.2013

Turbo app Launcher jest bardzo szybkie uruchamianie dla Androida z szerokiej gamy ustawień. Został zaprojektowany z innowacyjnego rozwoju, w wyniku jej wykonania szybkich, bezpieczeństwo, stabilność pracy i wzornictwa wielkiego.

01.06.2013

Program Launcher SickSky przeznaczony jest dla tych użytkowników, którzy zmęczeni są otbespoleznyh android nadąć istremyatsya kprostote pracy ibystroy. Norazve coś prostszego niż gołego Androida? Teraz ieto aplikację przed wami!

23.05.2013

Jedyna w swoim rodzaju aplikacji Najlepsze Launcher Gest Free jest dostępne dla systemu Android i jest gotowy, aby twoje życie trochę łatwiejsze. Jest to specjalny launcher, który pozwala na uruchomienie dowolnej aplikacji, otworzyć plik lub witrynę trzeba zadzwonić w zaledwie dwóch krokach, więc wszystko jest bardzo szybkie i łatwe.

21.03.2013

Następny Launcher 3D app to najnowszy launcher zaprojektowany specjalnie dla systemu Android jest już znany zespół, który pracował nad wyrzutnią Go, zaleca się, aby docenić fakt, że to zrobił. Kopnij wyobraźni głosować teraz, koncerty 3D, które potem i oferty.

14.03.2013

Sphere Następny Dodatek 3D Launcher Theme jest kulisty tematem android, niedawno wydany i aktywnie rośnie. Kuliste obiekty metalowe i jego nieodłączny blask - to podstawa, na której temat został stworzony.

09.01.2013

Dodatek DCikonZ ADW Apex Nova Theme Go to temat zniesienia dwóch wyrzutni - Apex, idź i Launcher Nova, charakteryzujących się elegancją i tonizująco. Dokonaj android piękny, ciekawy i różni się od innych!

26.12.2012

Dodatek Magnetic HD Apex Theme Nova jest bardzo piękny i oryginalny motyw na wyrzutni Apex i Nova, stworzony pod wpływem pola magnetycznego, grawitacji i innych zasad fizycznych. Co ciekawe, projekt okazał się bardzo atrakcyjny.

15.11.2012

Aplikacja Driada ma precedensu tematem android zainstalowany GO EX Launcher, otworzy zupełnie nowe możliwości techniczne i niezapomniany design. Dynamika, innowacyjność, wygodę i animacja, wszystko Driada!

09.10.2012

Dodatek GLASS APEX-NOVA-GO TEMAT specjalny motyw Szkło dla trzech wyrzutni: Launcher Apex, wyrzutnia Nova i GO EX Launcher. Nowe menu, ikony i inne elementy projektu android będzie szkło!

07.10.2012

Windows 8 PC HD Theme Apex jest rozszerzeniem dla Apex uruchamiania, pozwala wyobrazić sobie, że są ustawione żadne inne, niż zupełnie nowego systemu operacyjnego Windows 8. Dostępne w jakości HD i tylko dla Launcher Apex!

05.10.2012

Program Fałszywy iPhone 5 jest to, co sprawi, że android wygląda jak przerażający nowość tego sezonu - piąty iPhone. Poza tym, że jest to absolutny hit, który sprawi, że hałas przez dłuższy czas, a to iOS 6, który ma wiele funkcji i ulepszeń w stosunku do poprzednich wersji.

03.10.2012

Launcher MXHome Program 3.0 jest świetnym rozwiązaniem projekt dla android, twórcy aplikacji jest zakwalifikowanie się na efekty 3D, stąd wszystkie cukierki. Uświadom sobie swoją kreatywność i optymalizacji wydajności urządzenia z tej wyrzutni!

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |