muzyka dla android

15.12.2014

Ta aplikacja na Androida jest idealny dla ludzi, którzy kochają tworzyć muzykę, niekoniecznie profesjonalnie, ponieważ jest to dość proste i zrozumiałe dla każdego.

13.03.2014

Żrący 3 - to wyjątkowa aplikacja do tworzenia muzyki inspirowanej instrumentów, takich jak syntezatory i samplery, która jest już dostępna dla wszystkich użytkowników Androida, którzy są zainteresowani w tworzeniu muzyki!

05.03.2014

Nadal nie wiem, jak można szybko i łatwo dowiedzieć się o nadchodzących koncertach i zwiedzanie ulubionych zespołów lub artystów? I ponad 5 milionów osób już wie - za pomocą aplikacji mobilnych Bandsintown Koncerty!

14.01.2014

Jeśli zawsze chciałeś wiedzieć, co tak naprawdę w tej chwili słucham Twoich przyjaciół i znajomych, to po prostu trzeba zainstalować sama aplikacja Soundwave na smartfonie lub tablecie z Android OS. Aplikacja automatycznie śledzi wszystkie utwory, które słuchają swoich iPodów i dodaje je do swojego profilu.

31.12.2013

Wiizm Music Player - multimedialny odtwarzacz muzyki zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych systemu operacyjnego Android, który używa oryginalnych i niepowtarzalnych pomysłów, które uczynią słuchanie muzyki to prawdziwa uczta dla ciebie, co może trwać tyle, ile trzeba, i nic więcej!

18.11.2013

Dodatek 3D MAVEN Music Player został zaprojektowany, aby zapewnić, że każdy użytkownik android mógł cieszyć się ulubioną muzyką, ale to nie wszystko! Kto powiedział, że aplikacje tego typu, w szczególności muzyki, gracze nie mogą być glamour? W tym przypadku deweloperzy okaże się inaczej, ponieważ odtwarzacz jest naprawdę uroczy!

25.08.2013

Dodatek myTunes Music Player Pro - to odtwarzacz muzyczny dla Androida, który będzie kompleksowo zarządzać wszystkim z istniejącej muzyki. Może odtwarzać muzykę bezpośrednio z urządzenia, lub zarejestrowane w systemach Google Play Music, Dropbox, Microsoft SkyDrive lub na komputerze w domu, więc teraz są pełne muzyki i możliwości.

23.06.2013

4shared app Muzyka jest darmowy hosting usługi dla muzyki najbardziej ulubionych, które można używać z dowolnego miejsca poprzez instalowanie aplikacji i dostępu do Internetu. Każdy nowy użytkownik, który jest zalogowany w tym wniosku dostarczyć 15 gigabajtów miejsca na dysku, na którym można umieszczać i muzyka.

12.06.2013

RealART Program Music Player jest nowoczesna technologia dla Androida, które będą cieszyć się muzyką. Intuicyjny i bardzo piękny design, wygodny interfejs użytkownika, łatwy w konserwacji i możliwość odtwarzania wielu formatów muzycznych.

08.01.2013

Morphyre Muzyka Visualizer aplikacja stworzona dla prawdziwych miłośników muzyki nie tylko docenić dźwięk ulubionej muzyki, ale również korzystać z wizualnych obrazów, w których muzyka jest reinkarnacji. Program jest dostępny dla wszystkich użytkowników na tablecie, telefonie z systemem Android, a nawet telewizor!

05.08.2012

Program Perkusja Droid realistyczne HD jest pełna symulacja perkusji, z ogromnymi możliwości w świecie rzeczywistym na temat jak można tylko pomarzyć. Główną cechą jest to, że 100%, że wszystko można ustawić się w każdy możliwy sposób, i do zmiany.

09.06.2012

Sensor player Program muzyka jest nowy trend wśród graczy i program w ogóle, doceniają innowacyjność i nowy poziom komfortu dziś. Zasadniczo nowy interfejs i sterowanie - to podstawowe zasady tej aplikacji.

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |