pogoda dla android

26.09.2013

UNIWeather - aplikacja, która stała się ostatnio dostępna dla urządzeń z systemem Android, który pozwala przeglądać pogodę i posiadające wiele różnych funkcji. Komfortowy i wygodny interfejs użytkownika pozwala na łatwe poruszanie się po aplikacji, zawsze wiesz, szczegółowe informacje na temat pogody w wybranym mieście lub regionie.

29.12.2012

HD Widgets aplikacja jest niezbędnym zestaw widżetów w wysokiej rozdzielczości dla android, idealny zarówno dla tabletu i telefonu do. Ale należy pamiętać, że są one koncentrują się wyłącznie na wyższych rozdzielczościach, w przeciwnym razie sens jest zaginionych.

16.12.2012

Pogoda na żywo app pozwoli Ci dokonać android prawdziwą stację pogodową, szalenie piękne i pouczające, nie gorsze odpowiednikami na świecie. Każda pogoda jest piękna - ta aplikacja to potwierdza.

07.10.2012

Program HD Metallic Widgets to zestaw widget bardzo stylowe android wykonane w stylu metalu. Elegancka i prosta, są idealne do każdego biurka, żelazo jest zawsze w modzie.

02.03.2011

Animated Weather Free - piękne i realistyczne pogoda widget android. Efekty wideo, takich jak śnieg, deszcz, słońce jasne, mgła, najbardziej realistycznie oddać atmosferę ulicy ponad 55.000 miast na świecie, prognoza pogody jest skompilowany w szczegółową formę i jest podzielony na rano, południe, wieczór i noc.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |