pulpit dla android

21.03.2013

Aplikacja SoftOrange logiczny dodatek do nowo wydany Dalej wyrzutni, tematu, i za które będzie służyć. To nie jest tylko piękny temat, jest to świetna okazja, aby zaprezentować wszystkie zalety nowego startu i daje wyobrażenie o tym, co urody został stworzony.

16.03.2013

Załącznik Concept key lime pie HD 7 w 1 jest rozszerzenie pojęcia na temat cytryny ciasto, bardzo aktualny w ostatnich wersjach Androida. Ikony, tapety, wysoka rozdzielczość widgety, i więcej, regularnie aktualizowane, dostępne dla wyrzutni Apex, Nova i wiele innych.

23.11.2012

Program NotifierPro Plus jest bardzo wygodny i intuicyjny sposób, aby nie przegapić najważniejszych momentów w życiu, ustawiając specjalne przypomnienia i powiadomienia na Android. Prostota i wygoda, to nie bzdury, wielki app!

14.11.2012

Dodatek Android Tuner jest niezbędnym widget dla systemu Android, która pozwala na wiele z najbardziej popularnych ustawień bezpośrednio z pulpitu. Zapraszam do wejść w erę dostrajania, monitorowania wygodny i niskie zużycie energii, wraz z tym wspaniałym aplikacji.

01.11.2012

Program Cyfrowe Tapety Blasphemy to nie jest całkiem edytor zdjęć, a nie tylko zbiór tapet dla Androida, to coś więcej. Pierwszy to mirror sławnego artysty Bliss Ryan, który stał się znany ze swoich osiągnięć w dziedzinie komputerowej.

13.10.2012

Program TSF Shell Sky Theme HD to nowa szansa i oryginalne rozwiązania projektowe dla tych z Android zainstalowanego TSF Shell. Głównym tematem tej ekspansji - niebo, w całej swej okazałości.

11.10.2012

TSF Shell program jest całkowicie nowe możliwości dla android, w rzeczywistości jest to nowy system operacyjny z nowym interfejsem i to wszystko jest w załączeniu. Tradycyjne użyteczność i masa wcześniej niewidzianych widgetów, operacji nowych i ciekawych rozwiązań.

06.05.2012

Regina 3D Launcher - ten spektakularny program pomoże czy telefon bardziej stylowe i wygodne w użyciu. Elementy pulpitu można umieścić w wolnym czasie. Interfejs tego pulpicie łatwe i jednocześnie bardzo piękne.

19.03.2011

LauncherPro PLUS - godny wymiany alternatywą dla standardowego ekranu z Android 2.0 i wyżej.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |