radio dla android

12.02.2014

Aplikacja Stitcher Radio podcastów stworzony dla tych użytkowników, którzy lubią słuchać transmisji radiowej różnych android. Nie rozstawać się z ulubionymi gatunkami transmisji radiowych i kontynuować ich słuchać ciągle i przyjemnie dzięki tej aplikacji!

24.09.2012

Program XiiaLive ™ Pro - Radio internetowe jest bardzo wygodne i niezastąpione radio internetowe dla Androida, łatwe wyszukiwanie, obecność znaczników, możliwość zapisywania stacji radiowych i szybki dostęp w dogodnym czasie. Obecnie aplikacja zawiera ponad 50.000 stacji radiowych, słuchać ulubionej muzyki!

07.10.2011

Kiss FM Ukraina - Jest to mobilna wersja słynnego KISS ukraińskiego radia FM. KISS FM - prawdopodobnie na pobyt z najlepszych DJ'ów na świecie i na Ukrainie, w radiu brzmiało wyjątkowe i najlepsze miksshou od: Armin Van Buuren, Carl Cox, Tiesto, Above Beyond, Paul Oakenfold, Spartaque, Mays, Nastia, Lutique, Lekki, Kon, Tapolsky itp. Myślę o tym radiu nie powinien mówić zbyt wiele o tym i tak wiem, wszystkie najlepsze radio w świecie i to tylko tam, na Ukrainie! Aplikacja może zmienić jakość dźwięku z radia, i tak podczas pobierania dodatkowych plug-in może odgrywać doświadczenie.

03.06.2011

Tele.fm - program, który określa się jako kanału telewizyjnego lub stacji radiowej jesteś oglądania lub słuchania w tej chwili, i dostarcza informacji: adnotacji na obecnego programu, harmonogram na kilka godzin przed, zapowiedzi ciekawych programów i nie tylko, a także umożliwia będzie tam wysłać swoje komentarze i oceny do Twittera i przeczytaj co inni napisali widzów / słuchaczy programu w czasie rzeczywistym.

12.04.2011

Digitally Imported Radio - Radio Elektroniczny Internet Muzyka dla Androida

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |