rejestracja dla android

31.10.2012

Dodatek Mist HD Apex Nova Motyw to zestaw wizualnych innowacji dla Nova / Apex Launcher, podstawą do projektowania z podjętej mistycyzm i mgły. Z takim podejściem, właścicielem wszystkich androidów uzyskać bardzo elegancki design interfejsu i jasne czytelne ikony.

28.08.2012

Dodatek Czysta HD Theme Apex to najnowsza i niepowtarzalny design dla Androida, który jest dostępny w wyrzutni Nova i APEX. Podstawą projektu została podjęta funkcjonalność i elegancję, nadaje się do większości.

27.08.2012

Windows 8 aplikacji dla Androida jest inspiracją i zaprojektować androida, która symuluje Windows 8! Świeże i ciekawe wzornictwo, pozytywne kolory i wiele przydatnych funkcji, należy zainstalować i przetestować samemu!

22.08.2012

Program Raindrop GO Theme Launcherex to kolejna rozbudowa możliwości projektowania dla jednostki, świetny zestaw ikon i motywów. I zwrócić uwagę, że operacja jest możliwa tylko, jeśli masz oddzielny program GO EX Launcher.

15.08.2012

Dodatek Galaxy S3 Theme Apex jest specjalny temat, który działa tylko wtedy, gdy zainstalowany Apex Launcher. Dziś, z nowinek technicznych są nie tylko wypełnienie ale oryginalne decyzje projektowe, jak to jest w przypadku Samsung Galaxy S3, to jego projekt i jest dostępny w tej aplikacji.

14.08.2012

Dodatek Machinarium Theme Launcher GO jest szansa, aby upiększyć swój smartfon lub tablet do upiększania jeśli lubisz parowej-punk i innych motywów przemysłowych. Działa tylko, jeśli masz już zainstalowany GO EX Launcher!

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |