zablokować dla android

26.04.2013

Kreatywny Locker zachęca zapomnieć o starej i nudne blokady ekranu, to jest czas, aby je jasne i kolorowe, dając swoją świeżość android i wiele ciekawych funkcji. Ponadto program będzie rozszerzyć możliwości trochę po fakcie jest znacznie wygodniejsze do standardowego zamka.

29.12.2012

Program będzie korzystał z twojego IntelliCover android łatwiejsze i bardziej przyjemne życie, bo high-tech, zorientowany na klienta, stworzona wyłącznie dla jego wygody. Za pomocą czujników telefonu, narzędzie kontroluje wszystkie działania, które można wykonać za pomocą telefonu, co pozwala na usprawnienie procesów, aby włączyć lub wyłączyć wyświetlacz.

03.08.2012

Program Zipper Blokada Leather Collection jest przeznaczony dla najbardziej stylowych właścicieli Android są obecnie zamknięte na zdjęcie można umieścić najmodniejsze mocowania skóry. O klamrami właśnie dlatego jest to realizowane za pomocą "zguby" ekranu.

14.07.2012

Przedstawiam wam Pro LockMenu program, który pozwala na uruchamianie skrótów z pulpitu bezpośrednio z menu blokady. Czy telefon bardziej wygodne i praktyczne, powinny pracować dla Ciebie!

14.04.2012

GO Locker - doskonały i łatwy w użyciu program, który pozwala wybrać dowolny rodzaj zamka trzeba na urządzenie do wyboru. Szybkie i łatwe przejście z ekranu blokady w kontaktach lub poczty.

18.09.2011

MagicLocker - program do wymiany ekranu blokady domyślną. Posiada wbudowany motyw (pierwszy zrzut ekranu robota) i możliwość zainstalowania więcej Rynku 5. Wszystko natomiast darmo.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |